Google a Snapchat prichádzajú do herného sveta! Čo nám prinesú?

Nenechajte si ujsť

Google a Snapchat si pre nás niečo chystajú!

Už aj tie najväčšie firmy pochopili, že herný svet je budúcnosťou a tak sa doňho naplno ponárajú. Podľa najnovších informácií by do herného priemyslu mali zamieriť aj Google a Snapchat. Ako?

Chystá sa Google konkurovať PlayStationu a Xboxu?

Aj keď tieto informácie zatiaľ niesu potvrdené, začína sa o tom naozaj dosť rozprávať. Google mal mať najprv v pláne už pred pár mesiacmi streamovaciu službu, ktorej dočasný názov bol Yeti. Teraz sa zasa špekuluje o tom, že by Google nemusel ísť práve týmto smerom, no mohol by mať vlastnú konzolu. Podľa niekoľkých zdrojov Google plánuje výrobu herných konzolí, ktoré by mali minimálne konkurovať svetovej špičke, akou je PlayStation alebo Xbox. My sme zvedaví, či tejto americkej firme takýto záujem o herný trh zostane, alebo opäť zmení plány a projekty nedokončí.

Google a Snapchat herný svet
Zdroj: screenrant.com

Budeme čoskoro hrať hry od Snapchatu?

Snapchat, predchodca Instagramu, by nám mal už čoskoro predstaviť ich herné novinky! Táto aplikácia bola populárna hlavne pred niekoľkými rokmi, kedy sme si fotografie cez túto aplikáciu posielali jedna radosť. Dnes sa však podľa taktiež nepotvrdených informácií Snapchat púšťa už aj do výroby hier. Malo by ísť len o hry na mobilné telefóny.

Tie by sme si mohli sťahovať priamo cez vlastný Snapchat market, ktorý by bol priamo v našej nainštalovanej aplikácií. Ak z tohto projektu niečo vyjde, nebudú to žiadne prelomové hry, no jednoduché, zábavné hry na štýl hier od Facebooku. Podľa niekoľkých zdrojov by sme na hry od Snapchatu nemuseli čakať ani tak dlho a je možné, že si ich budeme môcť zahrať už túto jeseň!

Google a Snapchat herný svet
Zdroj: wgtic.com

Čo myslíte, vyjdu Snapchatu a Googlu ich plány a naozaj dobijú herný svet či už konzolou, streamovacou službou alebo hrami na mobilné telefóny? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroje: techradar.com; gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -