Google Pixel 6 by mal byť predstavený deň pred odhalením iPhonu 13. Čo prináša nová vlajková loď od Google?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Google oficiálne uviedol nové vlajkové modely Pixel 6 a Pixel 6 Pro, ale stále nevieme, kedy sa tieto špičkové smartfóny dočkajú odhalenia. Tomu je však pravdepodobne koniec a po poslednom úniku z Číny to vyzerá tak, že oficiálneho predstavenia sa dočkáme len jeden deň pred odhalením konkurenčného iPhonu 13 od Apple. A potvrdzuje to aj samotný Google, ktorý odhalenie pôvodne plánoval zasadiť niekde do septembra – novembra 2021.

Google Pixel 6
Zdroj: techradar.com

Čo všetko vieme o smartfóne Google Pixel 6?

Podľa toho, čo všetko sme sa doposiaľ o novom vlajkovom modeli dozvedeli, Google Pixel 6 by mohol vyviesť spoločnosť Google opäť na vrchol. A nakoľko bol minuloročný Pixel 5 len záležitosťou strednej triedy, tentokrát sa zo strany výrobcu žiadne zlyhanie neočakáva.

Dočkáme sa vylepšeného fotoaparátu, úplne nového procesora a obrovského počtu iných radikálnych zmien. Taktiež bolo odhalené, že smartfóny budú disponovať prémiovými cenami, z čoho môžeme vydedukovať, že komponenty v nich budú ponúkať naozaj vysoký a plynulý výkon.

Google Pixel 6 bude taktiež vybavený ultraširokopásmovým pripojením a mimoriadne presnou technológiou sledovania polohy, ktorá je zabudovaná aj v smartfónoch iPhone 12 a Samsung Galaxy S21.

Google Pixel 6
Zdroj: techadvisor.com

Vrátil sa Google Pixel späť na svoje miesto medzi najlepšími smartfónmi na trhu?

Začiatkom tohto roka generálny riaditeľ spoločnosti Google Sundar Pichai prezradil o „hlbokých technologických investíciách“ do hardvérových zariadení. Aj preto niet pochýb, že Pixel 6 môže prísť s nejakým prekvapením – možno novými inovatívnymi funkciami súvisiacimi s integráciou umelej inteligencie.

Či to bude stačiť na to, aby sa značka opäť presadila na trhu, si ešte musíme nejaký ten čas počkať. Ak sú posledné úniky pravdivé, všetko potrebné o novej vlajkovej lodi spoločnosti Google sa dozvieme už 13. septembra 2021.

Dáš šancu novému vlajkovému modelu Pixel 6 od Googlu alebo siahneš po iPhone 13 od Apple? Názor nám môžeš zanechať dole v komentári.

Zdroj: techadvisor.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -