Milovníci športu a komédie v jednom si určite prídu na svoje! Film Goon: Last of the Enforcers prichádza s novým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tretí a zároveň posledný trailer na športovú komédiu s názvom Goon : Last of the Enforcers konečne prichádza a s ním si môžeme vychutnať aj nový plagát. Na tom si môžeme všimnúť hlavnú postavu Douga Glatta, ktoré si zahral herec Seann William Scott. Je to už dlhých 5 rokov, kedy sme sa mohli na striebornom plátne vidieť túto úspešnú komédiu a bez pochýb môžem potvrdiť, že film Goon sa stal športovou klasikou.

Ak vám utiekli prvé dva trailery, prvý mal debut v novembri 2016 a druhý vo februári 2017. V tom čase bolo oznámené len kanadské vydanie, ktoré sa do kín dostalo 17.3.2017. Po úspechu projektu sa tento film rozšíri aj do viacerých kín v USA, Austrálii, Novom Zélande a v Írsku. Menované krajiny sa premiéry dočkajú presne 1. septembra. Ak sa však nájde aj u nás nejaký fanúšik športovej komédie, nemusí zúfať. V kine sa filmu pravdepodobne nedočká, ale internetový KinoRip bude určite k dispozícii.

Goon: Last of the Enforcers
Glatt je späť!; Zdroj: movies.mxdwn.com

Aký problémy bude prežívať Doug tentokrát?

Po príliš veľkom počte zranení je hokejový útočník Doug Glatt (Seann William Scot) nútený vzdať sa svojej kariéry a začne svoju novú životnú cestu ako poisťovací agent na margo jeho tehotnej ženy Evy (Alison Pill). Medzitým sa začnú v jeho bývalom klube Halifax Highlanders diať obrovské zmeny. Stará generácia bola posadená na lavičku a svoju šancu dostali mladíci. Celá situácia sa zmení, keď sa DougovnemesisAnders Cain stáva kapitánom tímu. Vznikajú komplikácie a dokonca hrozí rozpad celého tímu. A ako to v takýchto momentoch chodí, Doug je nútení vrátiť sa spať do akcie, aby dokázal zvrátiť osud tímu a taktiež ukázal, že nato stále má!

Po ignorancii jeho ženy sa Doug chystá na klzisko, kde sa stretáva s jeho neobľúbeným partnerom z tréningu a jednoznačným rivalom RossomThe Boss Rheaom (Liev Schreiber). Spolu so zrnitosťou, vášňou a vernosťou sa dostávajú obaja poslednú šancu urobiť to, čo vedia najlepšie, a to ochrániť svoj tím.

Herecké obsadenie

Svoju úlohu si zopakuje Marc Andre Grondin ako Xavier LaFlamme. Spolu s ním v snímke objaví aj Kim Coates ako tréner Highlanderov Ronnie Hortense. Vo filme sa taktiež dočkáme aj novej posádky, ktorú tvoria herci Wyatt Russell v postave Anders Caina, Callum Keith Rennie v postave Hyruma Caina a Elisha Cuthbert ako Mary. Trailer nám taktiež zobrazuje pohľad na T.J. Millera, ktorý si zahrá Chada Baileyho, športového komentátora TSN Sports bok po boku so skutočným TSN komentátorom Jamesom Duthiemom.

Réžie sa už pred nejakým časom ujal Jay Baruchel, ktorý pracoval zo scenára od Jessea Chabotona. Pre oboch to bol debut a podľa kanadských kritikov aj úspech v jednom. Ako sa však rozuzli celý príbeh v ostatných krajinách sveta si budeme musieť počkať. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý sa nachádza vyššie v článku.  

zdroj: movieweb.com

zdroj: movieweb.com

zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah