Je to oficiálne: Vypočujte si prvé dve skladby z pripravovaného albumu skupiny Gorillaz!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Gorillaz budú mať nový album!

Pokiaľ nepoznáte Gorillaz, ako by ste ani nežili. Minimálne si musíte vedieť pohmkávať ich legendárne hity ako „Feel Good Inc.“ alebo „Clint Eastwood„. Táto skupina sa na scénu vrátila iba minulý rok s ich štúdiovým albumom Humanz, no predtým mali viac ako 6 ročnú pauzu. Každopádne, podstatou tohto článku je, že sa po roku dočkáme ďalšieho albumu! V poradí pôjde o ich šiesty album, ktorý už dostal vlastnú stránku, TheNowNow.tv. Neskôr sa na festivale v Londýne začali objavovať plagáty a všetko utvrdila manželka spoluzakladateľa Gorillaz, Emma de Caunes, na svojom Instagrame. Tam sme sa dozvedeli oficiálny názov albumu a taktiež dátum vydania!

Ako už prezradila stránka samotná, album bude niesť názov The Now Now. Dokonca sa jeho vydania dočkáme už 29. júna, takže menej ako mesiac! Aby toho nebolo málo, iba pred krátkou chvíľou vyšiel oficiálny „teaser“ na album spolu s dvoma prvými skladbami. Jedna z nich nesie názov „Lake Zurich„, zatiaľ čo tá druhá „Humility„. Obe piesne nájdete priložené v článku a tak si ich choďte rýchlo vypočuť! Album bude obsahovať 11 skladieb, ktorých tracklist nájdete nižšie v článku spolu s fotkou coveru. Takže – Máme názov, tracklist, dizajn albumu a prvé dve skladby. Teraz nám neostáva nič iné, než čakať!

Oficiálny tracklist albumu The Now Now

01. Humility (feat. George Benson)
02. Tranz
03. Hollywood (feat. Snoop Dogg and Jamie Principle)
04. Kansas
05. Sorcererz
06. Idaho
07. Lake Zurich
08. Magic City
09. Fire Flies
10. One Percent
11. Souk Eye

Ako prezradil sám Damon Albarn (2-D), The Now Now je „letným albumom„. Taktiež dodal, že je skoro celý zameraný na jeho spev. Album vyjde pod krídlami vydavateľstva Warner Bros. Records. Už 29. júna však bude dostupný na Spotify, Apple Music, Deezeri a ostatných streamovacích aplikáciach!

gorillaz budú mať nový album
Zdroj: consequenceofsound.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -