Filmy

Okrem nových scén sa pozrime na to, čo vieme o filme Guardians of the Galaxy 2. Baby Groot si ukradne všetku slávu!

Baby Groota nieje nikdy dosť, a každá ďalšia sekunda s ním nás poteší. Marvel vydal Spot s názvom “You’re Welcome”, a miesto zostrihaných starých scén, vidíme aj pár nových! Vyzerá to tak, že nám neostáva nič iné, len si na túto úžasnú Space Operu počkať ešte pár mesiacov. Tento skvost uvidíme už 5. mája 2017. A čo všetko o filme už vieme? Jednou z prvých vecí, ktoré sme o filme počuli, bol výrok od Chrisa Pratta:

“IT’S A FABULOUS SCRIPT. I THINK IT’S GOING TO BE — I’M NOT USING HYPERBOLE, HERE – I THINK IT’S GOING TO BE THE BIGGEST SPECTACLE MOVIE OF ALL TIME.”

fotky z Guardians of the Galaxy 2

Zdroj: Marvel

Jednoducho preložené, Chris povedal, že to bude najväčšia “podívaná” všetkých čias. A čo nám prezradil o filme režisér, James Gunn? Prezradil nám, že film bude oveľa dlhší, ako prvý diel. Taktiež nám svojim vyjadrením naznačil, že dvojka bude trochu odlišná od jednotky, ale o humor a zábavu sa báť nemusíme.

Prvý diel bol úspešný, lebo sme ľuďom ukázali niečo nečakané. Tento film môže byť len tým čím je, Strážcovia môžu byť tým čím sú ak riskujú. To znamená dať im veľmi odlišný film.

fotky z Guardians of the Galaxy 2

Zdroj: Marvel

Ako na tom budú postavy?

Super Bowl trailer nám taktiež predstavil všetky hlavné postavy, ktoré vo filme uvidíme. Star-Lord, Drax a Gamora sú jasní. Drax bude iný ako v prvom diele, bude vtipnejší, všetko si bude viac užívať, no zabíjať neprestane. Z Groota sa stáva Baby Groot, ktorý si film ukradne pre seba. Už podľa mena to bude bábätko, a rovnako sa bude aj správať. Bude robiť problémy a bude to malé a nemotorné polepetko. Do tímu sa však pridávajú noví členovia! Nebula, Thanosova dcéra a Gamorina sestra, bude členkou tímu! Sme naozaj zvedaví, ako sa ku tímu pridá, a ako sa zmení jej povaha. Taktiež uvidíme Yonduho, “nevlastného otca” Star-Lorda, ktorý bude mať oproti jednotke veľké číro! A nakoniec Mantis, ktorá bude.. my vlastne ani nevieme.. privalená asteoridom? Každopádne, ako plnohodnotnú členku tímu si ju predstaviť nevieme.

fotky z Guardians of the Galaxy 2

Zdroj: Marvel

O soundtracku vieme to, že bude dôležitou časťou filmu. Tomuto výroku veríme, pretože ten v jednotke exceloval! Pokiaľ si chcete kúsok vypočuť, James Gunn streamoval na FB kúsok z nahrávania. Video nájdete na tomto odkaze.

You’re Welcome – Guardians of the Galaxy Vol. 2 Spot

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár