v ,

Guardians of the Galaxy Vol. 2 dostali prvý sneak peek a nový poster!

Guardians of the Galaxy Vol. 2

A je to tu! Konečne sme sa dočkali a v tomto rýchlovarnom článku si dovoľujeme Vám predstaviť prvý sneak peek ku filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2. Pozor! Nejedná sa o trailer, keďže nám režisér James Gunn na facebooku zdelil, že ten príde onedlho a fanúšikov a nedočkavcov filmu chcel zatiaľ uspokojiť takýmto spôsobom.

Sneak peek si pozrite tu:

Sneak peek GotG Vol. 2

Počas celého videa nás sprevádza song Blue Swede – Hooked on a Feeling, ktorý dobre poznáme z prvého dielu. Keďže sa jedná o Strážcov Galaxie, počas ukážky filmu sa stihneme aj zasmiať. V tomto článku sme vás informovali, že hviezda filmu Chris Pratt sľubuje ten najväčší filmový zážitok všetkých čias. Aj keď je tento výrok možno mierne prehnaný, to, že film bude aspoň skvelý nám sneak peek určite dáva na javo.

Už v Sneak Peeku vidíme pár zmien. Za prvé si môžeme všimnúť, že Drax objal Star-Lorda. DRAX OBJAL STAR-LORDA?? Vidíme však aj Yonduho, ktorý ma pomerne dlhé číro, asi mu medzi filmami stihlo dorásť. V Sneak Peeku vidíme aj Nebulu, tá sa podľa všetkého (a podľa nového plagátu) aj s Yondum pridá ku Strážcom Galaxie. Na konci Sneak Peeku Nás čakal kawaii baby Groot, na ktorého sme tú minútu a pol najviac čakali. Po tomto Nám neostáva nič iné, než pevne zatnúť zuby a nedočkavo čakať na prvý oficiálny trailer. O tom vás samozrejme informujeme čo najskôr.

Ďalšou horúcou novinkou je skvelý plagát ku filmu, ktorý Marvel zverejnil na svojom facebooku iba pred chvíľou. Určite pohľadajte Rocketa a Groota, v plagáte naozaj sú!

Epický nový plagát
Epický nový plagát

Guardians of the Galaxy Vol. 2 si pozrieme už 5. Mája 2017.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Andrej Cvik

Študent, milovník filmov, hudby, umenia, vedy, histórie, budúcnosti a prekvapivo aj človek.

Niet dňa, kedy by som sa nudil a rozhodol sa s tým niečo nevykonať.

"Life is too short to spend it complaining about how short it is."

Roky v redakciíQuiz Maker

Pridaj komentár