Máte grafickú kartu Nvidia? O týchto funkciách pre hráčov musíte vedieť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Výrobca grafických kariet aktualizoval ovládače

Najnovšie ovládače určené pre grafické karty Nvidia Game Ready (552.12) pripravia hráčov na 3. sezónu hier Call of Duty: Modern Warfare III a Call of Duty: Warzone a Diablo IV s nedávnou aktualizáciou, ktorá do hry prináša efekty ray tracingu.

Call of Duty: Modern Warfare III a Call of Duty: Warzone nedávno vstúpili do svojej 3. sezóny s návratom populárnej mapy Rebirth Island. Hráči môžu využiť niekoľko technológií spoločnosti NVIDIA.

DLSS 3 zvyšuje snímkovú frekvenciu v priemere o 55 % a dokáže pridať snímkovú frekvenciu aj tam, kde je hra brzdená procesorom. Ak FPS prekročí obnovovaciu frekvenciu monitora, je možné zapnúť DLAA: pokročilý anti-aliasing, ktorý využíva rovnaký model AI ako DLSS.

O nízku latenciu sa stará funkcia Reflex, ktorú možno nájsť vo viac ako stovke hier vrátane 9 z 10 najlepších konkurenčných strieľačiek. Zníženie o 28 % možno dosiahnuť v hrách Call of Duty: Modern Warfare III a Call of Duty: Warzone. Nízka latencia v kombinácii s vysokými hodnotami FPS zlepšuje zážitok z hrania hier.

zdrazovanie herny svet
Zdroj: NVIDIA

Do sveta Diablo dorazil ray tracing

Hra Diablo IV dostala aktualizáciu, ktorá prináša ray tracing a od úplného vydania ponúka DLSS 3. To umožňuje v priemere 3,1-krát vyšší počet snímok za sekundu v 4K s ray tracingom a všetkými ostatnými nastaveniami na maximum.

GeForce RTX 4090 tak poskytne 144 FPS. Nedávno vydané modely GeForce RTX 4080 SUPER a GeForce RTX 4070 Ti SUPER prekračujú 100 FPS a GeForce RTX 4070 SUPER a jej predchodca GeForce RTX 4070 ľahko prekonávajú 60 FPS.

Ďalšie novinky

Optimálne nastavenie jedným kliknutím v aplikácii GeForce Experience a NVIDIA podporuje viac ako 1200 titulov. V súčasnosti sa pridáva ďalších 9:

  • Desynchronizované
  • Dragon’s Dogma 2
  • Granblue Fantasy: Relink
  • Horizon Forbidden West Complete Edition
  • Myth of Empires
  • Nightingale
  • Pacific Drive
  • Skull and Bones
  • The Thaumaturge

Vďaka tomu sa nemusíte hrabať v nastaveniach hier a rozmýšľať, ktorá konfigurácia bude pre váš systém najlepšia. Jednoducho kliknete a môžete hrať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -