Autičkári pozor, Gran Turismo 7 prichádza s prvým trailerom. Nechýba ani gameplay, ktorého realistické detaily vás nadchnú

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na odhalení PlayStation 5 hier sa nestratil ani japonský vývojár Polyphony Digital, ktorý odprezentoval príchod závodnej hry Gran Turismo 7. Ta by nás mala opäť zaviesť do sveta realistickej simulácie pretekov a obsahovať bude stovky licencovaných vozidiel a tratí, čo nám prezradil aj nový trailer.

Hry Gran Turismo vychádzajú na konzoly PlayStation už dlhé roky a táto herná séria sa do dôchodku pravdepodobne tak skoro nechystá. Predsa len, do dnešných dní sa výrobcovi hry podarilo predať najviac kusov a prekonali tak ostatné exkluzívne PS série, akými sú napríklad Uncharted alebo God of War.

Hra Gran Turismo 7 odhalila prvý exkluzívny trailer

Zvesti o príchode hry sme sa dozvedeli ešte pred časom, kedy vývojári omylom odhalili logo hry Gran Turismo 7 na svojom Instagram účte. Príspevok bol však neskôr vymazaný a ostali po ňom len špekulácie.

No už vtedy bolo nadmieru jasné, že sa niečo chystá, a po včerajšom podujatí to už máme čierne na bielom. K dnešnému dňu sa trailer objavil už aj na všetkých platformách a vidieť v ňom môžeme pôvabné zábery s neuveriteľne realisticky vyzerajúcimi športovými automobilmi.

Gran Turismo 7
Zdroj: youtube.com

Nechýba ani gameplay, ktorý prešiel obrovskými zmenami

Ak si pozriete vyššie priložené video, len prvých 65 sekúnd je venovaných traileru. Po ňom sa ukáže už samotný gameplay, v ktorom sa nachádza veľa noviniek.

Hneď ako prvé je vidieť domovskú stránku a len o chvíľu na to uvidíte priebeh závodu z pohľadu prvej osoby. Chýbať nebude ani multiplayer, vďaka ktorému si budete môcť zmerať vaše schopnosti aj so svojimi kamarátmi.

Oficiálny dátum vydania hry Gran Turismo 7 zatiaľ nepoznáme, ale stať by sa tak malo už niekedy v priebehu roku 2020. A ak vás zaujala táto exkluzívna novinka a podujatie od Sony ste nestihli, celý zoznam hier nájdete tu.

Čo hovoríte na prvý trailer hry Gran Turismo 7, ktorý sľubuje neuveriteľne dobre vyzerajúci závodný simulátor? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -