Kto si zahrá Green Lanterna? Jeden z týchto siedmich hercov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kasting na nového superhrdinu sa zúžil na týchto siedmich hercov!

Kto je Green Lantern by mal vedieť už aj nečitateľ komiksov. Hal Jordan si svoj filmový debut urobil v roku 2011, kde si ho zahral Ryan Reynolds. Správny fanúšik DC Comics ale musí vedieť, že Liga Spravodlivých bez Lanterna nie je kompletná. Síce ho už v tohtoročnom Justice League neuvidíme, Lantern bude veľkou súčasťou v budúcich DC filmoch. Obsadiť správneho herca treba ale čo najskôr, aj keď jeho film má prísť až v roku 2020.

No a zoznam týchto hercov sa práve zúžil na číslo sedem. Sú nimi: Tom Cruise, Joel McHale, Bradley Cooper, Ryan Reynolds, Armie Hammer, Jake Gyllenhaal a James Marsden. Po prečítaní mien je nám jasné, že toto bude jedna z najťažších castingoviek aké sa kedy robili. Medzi najväčšie prekvapenia určite patrí Tom Cruise, už len kvôli svojmu veku. No a mnohých prekvapilo aj meno Ryana Reynoldsa, keďže ten si už túto rolu zahral ako sme vraveli vyššie.

Hal Jordan - Green Lantern
Hal Jordan – Green Lantern; Zdroj: dccomics.com

Ďalšie veľké meno na zozname je Bradley Cooper. Ten prekvapil tiež, hlavne preto, že v konkurencii menom Marvel prepožičal svoj hlas hrdinovi Rocketovi Raccoonovi. Joel McHale to bude mať určite najťažšie, hlavne preto, že je komik a Hal Jordan síce vždy vraví niekoľko vtípkov, je to prevažne dramatická postava. O Armie Hammerovi sa rozprávalo už dlho takže to prekvapenie nie je. Navyše musíme poznamenať, že sa výzorovo na Jordana veľmi hodí.

Jamesa Marsdena určite poznáte, aj keď si na neho možno hneď nespomeniete. Tento sympaťák nám už veľakrát dokázal, že je silný herec, len nedostáva veľa šancí. Rola Lanterna by mu teda určite pomohla. No a o Jakeovi Gyllenhaalovi asi ani netreba nič vravieť. Možno na prvý pohľad nepatrí medzi najlepšiu voľbu pre Lanterna, Jake je najnovším prírastkom v klube Á-čkových hercov a jeho Lantern by bol určite jedinečný. Kto to nakoniec bude a navlečie si na seba slávny prsteň sa určite čoskoro dozvieme, dovtedy nechávame špekulácie na vás.

Tom Cruise
Tom Cruise; Zdroj: mirror.co.uk
James Marsden
James Marsden; Zdroj: pinterest.com
Joel McHale
Joel McHale; Zdroj: freep.com
Bradley Cooper
Bradley Cooper; Zdroj: ethnicelebs.com
Ryan Reynolds
Ryan Reynolds; Zdroj: starschanges.com
Armie Hammer
Armie Hammer; Zdroj: pinterest.com
Jake Gyllenhaal
Jake Gyllenhaal; Zdroj: hollywoodlife.com

Ste spokojní s výberom hercov? Kto je teda váš favorit? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -