Odhalil práve jeden z divákov, že sa Green Lantern objaví v Justice League?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Marketingová kampaň nadchádzajúceho superhrdinského blockbusteru Zacka Snydera sa doteraz zameriavala čisto len na hlavné jadro tímu. Reč je o samozrejme o piatich superhrdinoch, ktorými sú Batman, Wonder Woman, Aquaman, The Flash a Cyborg. Film vyjde už o necelé tri týždne, pričom môžeme určite očakávať hneď niekoľko zaujímavých a „nečakaných“ prekvapení. Ako dodatok k návratu Supermana po jeho smrti v minuloročnom počine Batman v Superman diváci však očakávajú cameo superhrdinu menom Green Lantern. Už dávnejšie bolo totižto potvrdené, že spoločenstvo Green Lantern Corps. v univerze DCEU existuje. Justice League je teda určite veľkou príležitosťou, ako nám nové postavy predstaviť.

Odhalil jeden divák viac, ako mal?

Herci sú momentálne na ceste po celom svete s cieľom propagovať svoj nadchádzajúci film. Najnovšie sa zastavili v Číne, ktorá je hlavným diváckym trhom celej Ázie. Pri tejto príležitosti sa štúdio rozhodlo premietať až 30 minút z dokončeného filmu, pričom diváci sa podľa všetkého dočkali veľkého prekvapenia. To opisuje jedna z vyvolených, ktorá udalosť opísala na svojom Twitteri:

Samozrejme ide o neistú správu, ktorá môže znamenať čokoľvek. To, že niekto povie, že v Justice League je zelené svetlo, ešte nič neznamená. Keď však ľudia od používateľky vyžadovali objasnenie, ona jednoducho odpovedala správou „Green Lantern confirmed.“ Ak je prehlásenie pravdivé, nemôžeme však zabudnúť na niekoľko ďalších možností. Ak by sa totižto mal člen Green Lantern Corps. objaviť vo filme Justice League, s najväčšou pravdepodobnosťou sa ukáže v úvodnej scéne, akomsi prológu, ktorý nám vyobrazí predošlé bitky o Zem, spolu s Paradémonmi, obyvateľmi Atlantisu a Amazonkami. Vzhľadom na to, že štúdio sa takmer až vyhýbalo náznakom, že moderný Lantern by sa mohol pripojiť ku Bruce Wayneovi a zvyšku tímu, je nepravdepodobné, že by Warner Bros. takéto veľké prekvapenie odhalilo len necelé tri týždne pred premiérou.

Zdroj: playbuzz.com

Čo si o tom myslíte vy? Je podľa vás možné, že sa v Justice League ukáže Green Lantern, a ak áno, viete si ho predstaviť po boku tímu zvyšných superhrdinov? Polemizovať sa nám nad tým však príliš neoplatí, vzhľadom na to, že na vlastné oči sa o všetkom presvedčíme už 16. novembra, kedy sa Justice League dostane do našich kín.

ZDROJTWITTER

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -