REKLAMA

Určite si všetci spomínate na film z roku 2000, kedy Vianoce ukradol Jim Carrey. Tentokrát sa však stretneme v animáku s mladším Grinchom, ktorému požičia hlas herec Benedict Cumberbatch! Grinch sa tak po filmoch Horton a Lorax stane už treťou postavou slávneho Dr. Seussa, ktorá dostane vlastný animovaný film. Hoci sa nám animák predstavil ešte počas ZOH v Pjongčangu, až teraz dostávame po prvýkrát poriadny trailer, v ktorom už môžeme počuť práve samotného Cumberbatcha ako Grincha. Film si u nás v kinách pozrieme už tento rok, presnejšie 8. novembra!

To, že štúdio Illumination Entertainment robí neuveriteľné animácie, vieme všetci. Avšak trailer, ktorý nám štúdio prinieslo v spolupráci s Universal Pictures je jednoducho ohromujúci. Veď predsa len, posúďte sami.

REKLAMA

Grinch prvý trailer

Jedná sa o príbeh cynického hulváta, ktorý je na misii s jediným cieľom – a to ukradnúť Vianoce. Jeho zámer však zmení mladé dievčatko spolu s jej veľkorysým sviatočným duchom. Podľa všetkého sa máme tešiť na jedinečný príbeh o duchu Vianoc a neskrotnej sile optimizmu. Avšak taktiež by sme mali vidieť skvelé srdcervúce dobrodružstvo plné ohromných vizuálov.

Grinch prvý trailer
Zdroj: comingsoon.net

Ako sme už spomenuli, známemu Grinchovi prepožičia hlas divákmi milovaný Benedict Cumberbatch (Imitation Game, Doctor Strange). Ten žije svoj samotársky život v jaskyni, spoločne s jeho verným psom Maxom, ktorý mu robí spoločnosť. Vďaka jeho vyspelej jaskyni, ktorá je zariadená všelijakými vylepšeniami, chodí Grinch k jeho susedom z Who-villu len vtedy, keď skrátka nemá jedlo.

Čo nás však teší je fakt, že sa o hudbu postará legendárny skladateľ Danny Elfman. Štúdio Illumination Entertainment sa doposiaľ postaralo o úspešné animáky ako séria Ja, ZloduchTajný život maznáčikovMimoni alebo Spievaj. Okrem Grincha nám dokonca v budúcnosti prinesú aj animovanú adaptáciu hry Super Mario Bros. Ich jedinečná a krásna animácia nás však utvrdzuje v tom, že oba filmy budú veľkým úspechom.

Grinch prvý trailer
Zdroj: universalpictures.com

Rolu režisérov pojali Yarrow Cheney a Scott Mosier. Tí sa držali knižnej predlohy od Michaela LeSieura. Produkciu filmu majú na starosti Chris Maledandri, Janet Healy a Scott Mosier. O výkonnú produkciu sa postarajú Audrey Geisel v spolupráci s Chrisom Renaudom.

Tešíte sa na Grincha? Máte radi tohto zeleného cynika? Napíšte nám vaše názory do komentárov.