Grinch v novom traileri konečne kradne Vianoce! Podarí sa mu to?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Grinch v novom traileri konečne kradne Vianoce!

Ak by sme tento rok mali vyhlásiť film s najväčším počtom ukážok, asi by sa na prvé miesto dostal práve animák Grinch. Adaptácia jedného z najklasickejších vianočných príbehov sa konečne ukáže v pravom svetle a štúdio Illumination tak robí všetko preto, aby s filmom zaujali. Presne tam kde Jim Carrey v jeho hranej adaptácii zlyhal chce totiž Benedict Cumberbatch uspieť a ak máme súdiť už podľa týchto ukážok, máme veľmi silný pocit, že sa mu to podarí.

S fantastickým obsadením sa totižto ukazuje najmä prekrásna vianočná animácia. Tu treba naozaj uznať, že sa samotné štúdio neskutočne prekonalo. Príbeh filmu teda asi moc rozoberať netreba. Grinch je mrzutý chlapík, ktorý sa rozhodne, že celému mestu Who-ville ukradne Vianoce. Ako to teda plánuje urobiť sa už dozviete v oficiálnom treťom traileri, ktorý konečne prichádza aj s tou správnou sviatočnou atmosférou.

Ide už o ôsmy animovaný film od úspešne rozbiehajúceho sa štúdia Illumination. Práve oni stoja za úspešnými sériami Ja Zloduch a Mimoni. Či sa teda Grinch zaradí medzi ne zatiaľ netušíme, no sme veľmi zvedaví, ako sa mu zadarí. Zatiaľ musíme uznať, že marketingová kampaň im skutočne šľape, keďže nám pekne postupne dávkujú nové ukážky, ktoré zakaždým odhaľujú nové porcie filmu.

Grinch je samozrejme jednou z knižných adaptácií Dr. Seussa. Mal by sa nachádzať v rovnakom svete, aký sme mohli vidieť vo filme Lorax (taktiež od štúdia Illumination). Ďalšou z adaptácií Dr. Seussa bol aj film Horton, no o ten sa vtedy postaralo štúdio Blue Sky. V našich kinách si nového Grincha užijeme už 8. novembra, čím sa stane prvým vianočným filmom tejto sezóny.

Nový plagát na film Grinch
Nový plagát na film Grinch; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na nový trailer Grincha? Myslíte si, že s ním bude štúdio rovnako úspešné ako s ich predošlými filmami? Máte radi hraný film s Jimom Carreym? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -