Vin Diesel chce spraviť Groot spin-off film! Dostane niekedy táto postava vlastný celovečerák?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Groot spin-off film?

Guardians of the Galaxy vol. 2 uvidíme už o pár dní, no vyvolení možnosť vidieť film už dostali. Ako sa očakávalo, film dostáva kladné hodnotenie a určite bude robiť neplechu v box-officoch. Už od prvého filmu boli Rocket a Groot asi najlepšími postavami, ktoré nám predstavili. V dvojke to bude o to intenzívnejšie tým, že sa dočkáme Baby Groota. Kvôli popularite Strážcov sa tento tím ukáže aj v iných filmoch, ako napríklad Avengers: Infinity War. Každá dôležitá postava má dokonca svoju vlastnú komiksovú sériu, a tak by mali byť osobitné filmy na čom postavené. Avšak, utiahol by Groot vlastný film?

čo vieme o filme Guardians of the Galaxy 2
Zdroj: anoncraft.com

Vin Diesel sa v rozhovore s portálom USA Today vyjadril k tomu, či by chcel aby Groot dostal vlastný film. On sám o tom však nieje presvedčený.

„James Gunn vždy chcel film s Rocketom a Grootom. A ja viem, že Disney by uspelo. A najúspešnejším plagátom v budúcnosti Disney by bol plagát Groot vs. Hulk.  …(svet) sa nedokáže dočkať než to uvidí.“

Vin teda dal nepriamo najavo, že Groot by vlastný spin-off film neutiahol. Predsa, nevie povedať nič iné, ako I Am Groot. Avšak, film s Rocketom a Grootom už znie lepšie. Popravde, zo všetkých týchto nápadov znie Rocket a Groot najlepšie. Určite by išlo o vtipný a úspešný film. A čo teda Groot vs. Hulk? Toho filmu sa pravdepodobne nikdy nedočkáme, avšak ich súboj nám už bol spomínaný viac krát. Dočkáme sa ho v Avengers 3 alebo 4?

I Am Groot Baby Groot komiks
Zdroj: polygon.com

Ako dobre vieme, Groot v Guardians 1 stále nedosiahol svojej finálnej formy. Tej by sme sa dočkali veľmi radi, možno ju uvidíme práve v Avengers, kedže sa budú odohrávať 4 roky po Guardians 2. Portál sa Vina Diesela spýtal aj na to, či má radšej formu Baby Groota, alebo normálneho Groota.

„Sú u mňa narovnako. Je to ako keby si povedal, ‘Koho mám radšej, Vina zo základnej školy, alebo strednej?’ Sú rovnakí, len Vin zo strednej školy dokáže šoférovať rýchle autá.“

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -