FilmyTrailery

Má vlastne Groot zo Strážcov Galaxie scenár?

Vin Diesel a James Gunn povedali, aký scenár Groot dostáva

si nebudem ďaleko od pravdy, ak poviem, že chodiaci strom Groot bol jedna z najlepších vecí filmu Strážcovia Galaxie. Spolu s mývalom Rocketom sa stali dvojkou, ktorú si diváci automaticky zamilovali, možno už aj v traileroch. Ak si film ale dobre pamätáte, viete, že Grootova slovná zásoba bola dosť obmedzená. Ľudí teda pochopiteľne zaujímala otázka, či jeho predstaviteľ Vin Diesel, aj dostal scenár k svojej postave. Otázku zodpovedali samotní James Gunn s Dieselom, keďže momentálne prebieha post-produkcia druhého dielu. Na twitteri Gunn zobrazil fotku scenára, kde vysvetlil, že on aj Diesel, majú špeciálny scenár, v ktorom sú Grootove slová prepísané na to, čo v skutočnosti znamenajú. V dvojke sa teda určite máme na čo tešiť, Diesel bol vraj priam ohromený zábermi, ktoré mu zatiaľ ukázali. Ak vás zaujíma, o čom pokračovanie bude, kliknite na náš predošlý článok tu.

The special Groot version of #GotGVol2 that only Vin Diesel & I have, where every Groot line is printed in English.

The special Groot version of #GotGVol2 that only Vin Diesel & I have, where every Groot line is printed in English. – James Gunn (twitter)

Strážcovia 2 do kín priletia už budúci rok. Tešíte sa na nich? Máte radi Groota? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Filmy

  Ďalší MCU film odhalil svoj dátum vydania. Čo uvidíme v roku 2022?

  Pridaj komentár