Hrávate GTA 5 a obľubujete Marvel? Tieto herné módy by si mal zahrať každý fanúšik

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak zavítate do sveta GTA 5, zaručene sa nebudete nudiť. K hre totiž existuje obrovský počet herných módov a na svoje si prídu aj Marvel fanúšikovia. Chcete lietať? Nie je problém. Chcete super-silu? Nech sa páči. Alebo sa chcete pohybovať po budovách akoby sa nič nestalo?

Fanúšikovia oboch celkov to vzali na seba a do herného sveta Grand Theft Auto vložili kúsok marvelovskej mágie. Tá umožní hráčom stať sa ich obľúbenými superhrdinmi. A kedže je Los Santos nasiaknuté zločinom, o zábavu máte postarané.

Aké Marvel postavy si môžeme zahrať v GTA 5 módoch?

Herné módy, ktoré môžeme vložiť do hry GTA 5, nájdeme v dnešných dňoch na každom kroku. Od záchrany sveta pred pandémiou, cez prírodné katastrofy, až po riešenia všelijakých záhad. Ale čo tak sa na pár hodín stať komiksovou postavou, ktorá disponuje schopnosťami?

Strieľať siete ako Spider-Man

GTA 5 Marvel Iron Man
Zdroj: sektor.sk

Budete obyvateľov mesta Los Santos chrániť, alebo terorizovať? Hráč bude mať v rukách postavu oblečenú v kostýme, ktorý sme mohli vidieť vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. Nechýba ani super-rýchlosť alebo nadpriemerná schopnosť akrobacie. „Spider-Man“ taktiež dokáže používať svoju pavučinu. Výhodou je aj to, že nemusíte kradnúť autá – pohybovať sa môžete pomocou využívania budov. 

Ak vám bude niekto robiť problémy, jednoducho ho vláknami pripevníte k stene a všetko vyriešené. Tento herný mód vyzerá naozaj lákavo, ale ak sa ho odhodláte vyskúšať, nezabúdajte na jednu podstatnú vec – mierne bugy nás neminú ani tu.

Lietať v obleku ako Iron Man

GTA 5 Marvel Iron Man
Zdroj: redbull.com

Každé dieťa vždy túžilo po tom obliecť na seba oblek ikonického Iron Mana, nemám pravdu? Väčšine z nich sa to nepodarilo, ale v dnešnom digitálnom svete je možné všetko. Tento mód do hry nainštaluje Star Tower (priamo do centra Los Santos) a vy od nej dostanete kľúčik. Odtiaľ si potom môžete nasadiť kostým, aktivovať Jarvisa a lietať do všetkých kútov GTA 5.

Oblek v sebe samozrejme skrýva veľa schopností, ako napríklad klasické pulzné lúče, super-silu alebo si môžete meniť rýchlosť lietania. Tak čo, idete do toho?

Ničiť všetko v okolí ako Hulk

GTA 5 Marvel Hulk
Zdroj: youtube.com

A teraz si predstavte, že sa Trevor premení na zelený bojový stroj. Kam by ste si to namierili? Do hry totiž zavítal aj Hulk a zničí všetko, čo mu postavíte do cesty. Mód dáva postave nesmiernu silu a pomocou rúk sa dajú vytvoriť tlakové vlny.

Nechýba ani rýchle pohybovanie sa po mape, čo vyzerá miestami naozaj komicky. Najväčším prekvapením je schopnosť výskoku, ktorý vás zavedie do neuveriteľných výšok. Pri dopade si však užijete o niečo viac zábavy, pretože Hulk sa vráti na Zem ako úder asteroidu. Inými slovami, Los Santos nemá šancu.

Vybrali ste si? Ak áno, neváhajte herné módy otestovať na vlastnej koži. Spider-Mana stiahnete tu, Iron Mana stiahnete tu a Hulka môžete stiahnuť tu. Prajeme príjemnú zábavu.

Čo hovoríte na herné módy z hry GTA 5, ktoré v sebe obsahujú Marvel postavy? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: looper.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -