Prvý krátky teaser na hru Grand Theft Auto 6 odhaľuje zasadenie vo Vice City

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Zrejme každý pravý hráč pozná alebo aspoň počul o legendárnej sérii Grand Theft Auto od spoločnosti Rockstar Games. Najnovší diel GTA V, ktorý vyšiel v roku 2013, je jednou z najlepších hier vôbec. Po jeho obrovskom úspechu sme všetci s napätím očakávali, čo pre nás Rockstar Games ďalej prinesie. A dnes konečne uvidíme prvý GTA 6 trailer.

GTA 6
Zdroj: reddit.com

GTA 6 teaser trailer potvrdil Vice City

Viacero ľudí na sociálnych sieťach tipovalo, kde by sa malo GTA 6 odohrávať. Úniky tvrdili o mestách ako Los Santos, Vice City a Liberty City. Dokonca niektoré úniky hovorili aj o spojení týchto miest do jednej mapy. No predvčerom nám krátky teaser potvrdil, že sa GTA 6 bude odohrávať vo Vice City a my budeme svedkami nového trailer už dnes.

V traileri sa určite dozvieme viac o novom titule od Rockstar Games. Prvý oficiálny trailer na GTA V nám ukázal miesto, kde sa hra odohrávala a jej hlavnú postavu Michaela. V neskorších traileroch sme zistili, že do hry pribudlo viac hlavných hrdinov – Trevor a Franklin. Bude mať GTA 6 iba jedného hlavného hrdinu, alebo ich bude opäť viac? Každopádne, tu je krátky teaser na GTA 6.

O čom bude nové GTA?

Naposledy sa zjednotila partia rôznych ľudí, aby spoločne vyriešili svoje problémy. Michael, muž v kríze stredného veku, jeho najlepší šialený priateľ Trevor a mladý gangster Franklin. Podľa únikov by sme mali v GTA 6 budovať drogové impérium a stáť na jeho čele.

Ako koncept to samozrejme znie zaujímavo, no nikto netuší, čo nám Rockstar Games skutočne prinesie. A ak nám to dnes v očakávanom traileri neukážu, budeme si musieť znova počkať. Hra taktiež vyjde len na PlayStation 5, Xbox Series X a PC. Vyzerá to tak, že staré generácie konzol sa nového GTA 6 nedočkajú.

Tak čo, tešíte sa dnes, 1. apríla na nový trailer? Dajte nám vedieť do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -