Oprášte svoje GTA Online. Do hry prichádza nová časť mapy a heist v zatiaľ najväčšej aktualizácii

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to priam neuveriteľné, no vydanie módu GTA Online sa datuje späť do roku 2013. Vyšiel už na dvoch generáciách konzol a už budúci rok bude pokračovať aj na PlayStation 5 a Xbox Series X. Vydanie hry Grand Theft Auto VI je stále ďaleko v nedohľadne, pretože štúdiu Rockstar Games dodnes vynáša predaj Grand Theft Auto V a jeho online mód.

To samozrejme vďaka tomu, že mu venujú neustálu pozornosť a podporu. Aktualizácie prichádzajú ako na bežiacom páse, hráči dostávajú nový obsah, misie, eventy a v neposlednom rade heisty. Dodnes najväčšou aktualizáciu bol The Diamond Casino Heist z roku 2019, no presne po roku prichádza ešte väčšia udalosť.

GTA Online
Zdroj: rockstargames.com

Najväčšia aktualizácia GTA Online

Rockstar odhalil masívny The Cayo Perico Heist, vďaka ktorému by mali GTA Online oprášiť aj starí hráči. Už dlhšie sa šepkalo o tom, že by do hry mala prísť nová časť mapy, čo sa teraz stane skutočnosťou. Online hráči navštívia samostatný ostrov, ktorý vlastní „najslávnejší drogový díler na svete“.

Štúdio prehlásilo, že Cayo Perico bude vôbec najväčším dobrodružstvom v GTA Online a my sa vôbec nemáme čomu čudovať. Tento veľkolepý heist budeme môcť hrať ako sólo, tak aj s partiou troch spoluhráčov. Všetko sa bude plánovať z novej ponorkovej základne, ktorá má byť obrovská, všestranná, ťažko ozbrojená a skrývať bude množstvo prekvapení.

Čo sa obsahu týka, tešiť sa môžeme na nové vozidlá, zbrane a sociálne priestory, v ktorých sa budeme môcť s hráčmi stretávať a tancovať v nich. Chýbať totiž nebudú herní DJ-ovia a do rádiových staníc pribudne viac ako 100 nových skladieb.

Cayo Perico Heist dá hráčom za úlohu infiltrovať sa na „jeden z najbezpečnejších súkromných ostrovov na celom svete“. Budeme sa vyhýbať alebo bojovať s jeho ochrankou a „unikneme s cennými dôkazmi a s takým množstvom peňazí, umenia, zlata a drog, ktoré dokážeme uniesť“. Táto nálož nového obsahu príde do hry už 15. decembra 2020, takže vám radíme začať zarábať už dnes.

Tak čo, vidíme sa už v polovici decembra na ostrove pri Los Santos? Dajte nám vedieť do komentárov, či sa na aktualizáciu tešíte!

Zdroj: screenrant.com, ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -