GTA VI už v roku 2019? Vyvolení hráči GTA V nám predstavili možný únik informácii!

Nenechajte si ujsť

Na starších konzolách a niekoľkých modovaných verziách hry Grand Theft Auto V sa hráčom objavuje informácia o tom, že nový diel zo série GTA by mal prísť už budúci rok! Čo je na tom pravda? Prečo by nám túto informáciu o GTA VI Rockstar prezrádzal takto?

Príde GTA VI už v roku 2019?

Na Reddite a Rockstar Games fóre je jednou z najhorúcejších tém práve tá, či je táto informácia pravdivá alebo nie. Veľa hráčom sa ukázal v hre obrázok nad mapou, kde je napísané, že GTA VI príde v roku 2019. No ako sa postupne ukázalo, táto informácia naozaj nie je pravdivá. Tento leak zrejme vložil do hry neznámy hacker, ktorý chcel rozposlať takúto falošnú správu. Určite vedel, že to rozbúra vlnu otázok. Rockstar Games, firma, ktorá stojí za Grand Theft Auto sériou, sa k tejto správe vyjadrila pomocou sociálnej siete Twitter, kde cez svoj účet určený pre Support odpovedali používateľovi menom KolosisYT.

GTA VI 2019
Zdroj: youtube.com

Môže byť leak pravdivý?

Leak však stále môže byť pravdivý a Rockstar Games túto informáciu zatajuje. No to s minimálnou pravdepodobnosťou. Skôr je očakávané, že v nasledujúcich rokoch 2019, 2020 či dokonca až 2021 bude táto hra len oznámená a vydaná bude neskôr. Ak by sme išli podľa niekoľkých faktov a matematických výpočtov, hra by mala byť oznámená na začiatku roku 2019 a vydaná koncom roka 2020. Či už vyjde skôr alebo neskôr, určite sa môžme tešiť na ďalšiu super hru, ako sme od Rockstar Games zvyknutí!

Čo hovoríte na to, že hackerovi sa podarilo dostať do GTA a umiestniť tam takúto falošnú informáciu? Napíšte nám váš názor do komentárov!

ZDROJreddit

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah