Dočkáme sa čoskoro nového GTA VI, Bully 2 alebo remasteru Red Dead Redemption 2?

Nenechajte si ujsť

Kedy sa dočkáme Bully 2 alebo nového GTA?

Prvé reči o novom GTA VI, Bully 2 alebo dokonca aj remasteru Red Dead Redemption 2 sú tu! Spustili sa samozrejme na reddite. Tam totiž s týmito informáciami prišiel používateľ s menom joebucksucks420. Meno tomu síce nepridáva na dôveryhodnosti, no väčšina z nás určite dúfa, že tieto informácie sú pravdivé.

Red Dead Redemption 2 remaster

Ako prvé nám autor tohto príspevku oznámil, že sa chystá remaster tejto novinky. Vraj istá časť vývojárov začala pracovať na remastery, ktorý vyjde v roku 2020 na nové konzoly Xbox a PlayStation. Hru by sme tak mohli hrať na starších konzolách ale aj na tých z novej generácie. Taktiež sa po internete začalo šíriť, že Rockstar Games by malo mať v pláne priniesť Red Dead Redemption 2 aj na PC. A to podobným spôsobom ako vyšlo na PC aj GTA V. Počkajú teda kým si hru ľudia kúpia na Xbox a PlayStation a po istej dobe oznámia jej príchod aj na PC.

GTA VI, Bully
Zdroj: wired.com

Bully 2

Podľa informácií, ktoré nám joebucksucks420 poskytol, by mala väčšina ľudí v Rockstar Games pracovať aj na zabudnutom pokračovaní hry Bully. Zabudnutom preto, lebo prvá časť prišla už v roku 2006. Hra by vraj mala vyjsť už na začiatku roka 2020.

GTA VI, Bully
Bully 1; Zdroj: rockstargames.com

Grand Theft Auto VI

A je to tu! Najznámejšia herná séria od Rockstar Games by sa mala dočkať pokračovania! Avšak neradujte sa priskoro. Šiesty diel zo série by mal prísť najskôr v roku 2023, avšal vraj je reálnejší rok skôr 2024. Na hre by sa malo naplno začať pracovať po dokončení Bully 2.

Čo hovoríte na tieto informácie? Myslíte, že môže byť aspoň časť pravdivá alebo sú to všetko len výmysly? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: gamepur.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -