Konečne je to jasné. GTA 6 dostalo termín vydania

Nenechajte si ujsť

GTA VI dorazí už na budúci rok

Konečne je to tu. Spoločnosť Take-Two, pod ktorú patria aj štúdiá Rockstar, potvrdila dátum vydania GTA VI. Nové Grand Theft Auto už teraz patrí k najočakávanejším hrám histórie, ešte si naň chvíľu počkáme. Potvrdený dátum vydania je stanovený na jeseň 2025. Spoločnosť dátum predstavila vo finančnej správe investorom, kde sa rovnako podelila aj o ďalšie zaujímavé detaily.

Sme silne presvedčení, že Rockstar Games doručí jedinečný zážitok. Očakávania spotrebiteľov v súvislosti s týmto titulom sú bezprecedentné a odhady týkajúce sa komerčného úspechu sa naďalej zvyšujú„, uvádza Take-Two vo finančnej správe.

Trailer búral rekordy

Optimizmus je v tomto prípade na mieste, prvý trailer na GTA VI, ktorý vyšiel ešte v decembri minulého roka, trhal rekordy sledovanosti a prepísal hneď niekoľko rekordov na YouTube. Stal sa napríklad najsledovanejším nehudobným videom za prvých 24 hodín v histórii služby, Grand Theft Auto VI zároveň zaznamenal najviac lajkov spomedzi trailerov zverejnených na YouTube.

Doposiaľ rekord patril Avengers: Infinity War, ktorý za 6 rokov nazbieral približne 4,1 milióna lajkov. Trailer na GTA VI tento rekord pokoril v priebehu niekoľkých hodín. Už 17 hodín po zverejnení  totiž presiahol 18 miliónov lajkov. Len pre porovnanie – doposiaľ najúspešnejším herným trailerom bol Battlefield 1 s 2,4 miliónmi lajkov.

Potvrdenie okna vydania nového GTA je dobrou správou. Počas roka totiž viacerí herní insideri informovali, že Rockstar s vývojom hry zaostáva a nedočkáme jej skôr ako v roku 2026. Tieto informácie sa, našťastie, nepotvrdili a budúcoročná jeseň bude patriť len jedinej novinke.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -