Pozrite si japonský trailer na Guardians of the Galaxy Vol. 2 s poriadnou dávkou nášho obľúbeného Baby Groota!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Na Guardians of the Galaxy 2 sa fanúšikovia tešia už od vydania prvého filmu. Každý trailer nám viac a viac odhaľuje zo sveta najmenej kvalifikovaných superhrdinov. Veľký dôraz a zameranie trailerov je na predstavenie nového člena tímu, Yondu a na Baby Groota.

Pozrite si japonský trailer na Guardians of the Galaxy 2

Pred chvíľou vyšiel oficiálny japonský trailer, ktorý pri porovnaní s tým americkým obsahuje dlhšie zábery a scény navyše. Nielen že nám predstavuje vizuálnu krásu, ale aj väčšie nebezpečenstvá, ktorým budú Strážcovia Galaxie čeliť. Žial, v tomto traileri sa Yondu neobjavil. Zastúpil ho Baby Groot, ktorý je v dotyčnom traileri hlavnou hviezdou. Ako diváci si teda môžeme byť úplne istí, že Malý Groot bude naozaj veľkou a podstatnou časťou filmu.

Trailer nám aj ukazuje, že režisér James Gunn je odhodlaný spraviť GotG 2 podobným filmom prvému dielu, ale zároveň odlišným. Samozrejme bol trailer, podobne ako všetky ostatné, veľmi vtipný. To ale za sebou zanecháva jednu otázku: boli už najvtipnejšie momenty druhého filmu odhalené v traileroch? Neostáva nám nič iné, ako čakať a dozvedieť sa na vlastné oči.

Trailer si pozri tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vArkALJY_Hw]
Guardians of the Galaxy 2 si v slovenských kinách pozrieme už 4. mája tohto roku. Tiež sa neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -