Kto je najlepším pilotom celého vesmíru? Pozrite si nový Guardians of the Galaxy 2 klip z tohtoročných Kids‘ Choice Awards!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Aj keď mnohým neznámi pred rokom 2014, Strážcovia Galaxie sú dnes jednými z najobľúbenejších postáv v celom MCU. Zo skupinky kriminálnikov a zabijakov sa postupom času stala rodina. To ale ešte neznamená, že vo všetkom si budú rozumieť a súhlasiť. Našťastie pre nás, divákov, má tento fakt za následok obrovský potenciál na rôzne vtípky a humorné scény. Guardians of the Galaxy 2 vyzerá veľmi sľubne.

Veliteľom skupiny je teraz bezpochyby Star-Lord (Chris Pratt) a túto úlohu si zachová aj v Guardians of the Galaxy 2. Avšak s Draxovým (Dave Bautista) ľahostajným postojom, Rocketovou (Bradley Cooper) agresivitou, nevinnosťou Baby Groota (Vin Diesel) a húževnatosťou Gamory (Zoe Saldana) budú určite momenty, ktoré pevnosť tejto rodiny preskúšajú. Dokonca si budú musieť určiť, kto je najlepším pilotom galaxie. Pardon, najlepším pilotom vesmíru.

Pozrite sa na nový klip, ktorý nám Marvel ukázal na Kids‘ Choice Awards:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5Pr-xcEYmgk]

Ďalšie klipy a scénky?

Aj keď neradi vidíme príliš veľkú časť z filmu ešte pred jeho vydaním, v tomto prípade je to v poriadku. Táto scéna, ktorú sa Marvel rozhodol nám ukázať, sa pravdepodobne odohrá na začiatku filmu. S vypúšťaním ďalších klipov sa snáď nedozvieme príliš o príbehu či zápletke. Režisér James Gunn už potvrdil, že viac trailerov sa nedočkáme. Ďalšie scény z filmu Guardians of the Galaxy 2 tak uvidíme už iba v podobe televíznych reklám – v tých budú hádky medzi členmi tímu pravdepodobne iba pokračovať.

Strážcovia Galaxie 2 sa do slovenských kín dostanú 4. mája 2017. Tiež sa už neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -