Filmy

Kto je najlepším pilotom celého vesmíru? Pozrite si nový Guardians of the Galaxy 2 klip z tohtoročných Kids’ Choice Awards!

Aj keď mnohým neznámi pred rokom 2014, Strážcovia Galaxie sú dnes jednými z najobľúbenejších postáv v celom MCU. Zo skupinky kriminálnikov a zabijakov sa postupom času stala rodina. To ale ešte neznamená, že vo všetkom si budú rozumieť a súhlasiť. Našťastie pre nás, divákov, má tento fakt za následok obrovský potenciál na rôzne vtípky a humorné scény. Guardians of the Galaxy 2 vyzerá veľmi sľubne.

Veliteľom skupiny je teraz bezpochyby Star-Lord (Chris Pratt) a túto úlohu si zachová aj v Guardians of the Galaxy 2. Avšak s Draxovým (Dave Bautista) ľahostajným postojom, Rocketovou (Bradley Cooper) agresivitou, nevinnosťou Baby Groota (Vin Diesel) a húževnatosťou Gamory (Zoe Saldana) budú určite momenty, ktoré pevnosť tejto rodiny preskúšajú. Dokonca si budú musieť určiť, kto je najlepším pilotom galaxie. Pardon, najlepším pilotom vesmíru.

Pozrite sa na nový klip, ktorý nám Marvel ukázal na Kids’ Choice Awards:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5Pr-xcEYmgk]

Ďalšie klipy a scénky?

Aj keď neradi vidíme príliš veľkú časť z filmu ešte pred jeho vydaním, v tomto prípade je to v poriadku. Táto scéna, ktorú sa Marvel rozhodol nám ukázať, sa pravdepodobne odohrá na začiatku filmu. S vypúšťaním ďalších klipov sa snáď nedozvieme príliš o príbehu či zápletke. Režisér James Gunn už potvrdil, že viac trailerov sa nedočkáme. Ďalšie scény z filmu Guardians of the Galaxy 2 tak uvidíme už iba v podobe televíznych reklám – v tých budú hádky medzi členmi tímu pravdepodobne iba pokračovať.

Strážcovia Galaxie 2 sa do slovenských kín dostanú 4. mája 2017. Tiež sa už neviete dočkať?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár