Guardians of the Galaxy 4 realitou? Režisér James Gunn nám opisuje, čo bude nasledovať po zakončení príbehu našich kozmických hrdinov.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

James Gunn sa opäť vráti, aby napísal a režíroval Strážcov Galaxie 3 s príchodom Štvrtej Marvel Fáze. To oznámil svetu už dávno. Chcel sa tým vyvarovať nespočetne veľa otázkam od médií ohľadom budúcnosti. Taktiež veľmi jasne zdôraznil, že tretí film zakončí jeho príbeh a dá zbohom nášmu obľúbenému tímu. Čo však režisér odpovedal, keď sa ho opýtali na Guardians of the Galaxy 4?

Guardians of the Galaxy 4 realitou?

Ako už vieme, súčasní strážcovia sa do dôchodku chystajú po treťom dieli, ktorý vyjde niekedy po roku 2020. Film Guardians of the Galaxy 4 je potom veľmi pravdepodobný. Tím strážcov sa totiž postupom času stále vyvíjal. Nemal by teda byť problém predstaviť divákom úplne nové postavy a začať novú výpravu.

Strážcovia Galaxie 3
Zdroj: squareeyed.tv

K tretiemu filmu a otázke, čo bude nasledovať potom,  sa režisér James Gunn vyjadril takto:

Myslím si, že prvé tri film rozprávajú jeden skvelý príbeh, ktorý je jednoduchý. Strážcvoia Galaxie 4 by určite mohli prísť, nebolo by to však rovnaké. Našu pozornosť by prevzala iná skupina, pretože príbeh tej súčasnej sa končí s tretím dielom.

Šéf štúdia Marvel Kevin Feige sa pred nedávnom vyjadril k dôležitosti Gunnovho filmu. Podľa jeho slov by totiž mali Strážcovia Galaxie 3 pomôcť ustanoviť ďalšie desaťročie filmov MCU. Po zakončení tohoto príbehu by taktiež určite nenamietal, ak by sa režisér pustil do ďalšieho. Podľa Feigea je práve Gunn človekom, ktorý rozhodne o budúcnosti pozície kozmických superhrdinov v marvelovskom vesmíre.

Guardians of the Galaxy 4 sa teda naozaj môžu stať skutočnosťou. Privítali by ste úplne nový príbeh, vedený rozdielnym tímom hrdinov? Alebo si myslíte, že filmová séria by už mala skončiť tretím dielom?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -