James Gunn nám ukázal, ako sa nahráva hudba do Guardians of the Galaxy vol.2, spolu s prvou hudobnou ukážkou!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Guardians of the Galaxy vol.2 bude mať krásnu hudbu!

Sú to síce ešte nejaké štyri mesiace kým sa Guardians of the Galaxy vol.2 dostane do kín, na propagáciu filmu nikdy nie je neskoro. Hlavne keď sa jedná o takýto veľký film a o takéto špeciálne propagovanie. Včera nás totižto režisér James Gunn pozval na nahrávanie hudobného soundtracku Strážcov 2 od Tylera Batesa. Cez svoj facebookový účet nám ponúkol možnosť po prvýkrát počuť kúsok z novej filmovej hudby.

No a milovníci orchestrálnej hudby sa určite potešili, pretože znie opäť nádherne. Pre tých, ktorí bojkotujú filmovú hudbu od Marvelu, že sa im zdá nezapamätateľná a nevýrazná, tu máte krásnu ukážku. Ak ste poslucháčom tohoto štýlu, dobre viete, že Marvelovská hudba je vždy krásna a jedinečná, aj keď je pravda, že vám nehrá neustále opakujúca sa téma dokola a na plné pecky. Prečo? Jednoducho, režisér a štúdio vás nechcú vytrhnúť z deja. Hudba je úžasná, no naplno hrá len aby vynikli určité momenty (Star-Lord zachraňuje Gamoru, Captain America na vrtulníku). Veď presvedčte sa sami:

Strážcovia Galaxie 2 k nám prídu 4.5. 2017. Tešíte sa už len kvôli hudbe a Baby Grootovi? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -