Partia nájomných vrahýň sa v novom traileri akčného filmu Gunpowder Milkshake pokúsi o nemožné

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer k akčnému filmu Gunpowder Milkshake konečne dorazil a najnovší kúsok filmového štúdia STX Entertainment nevyzerá vôbec zle. To isté si pravdepodobne povedal aj Netflix, ktorý získal distribučné práva ešte minulý rok a na malých obrazovkách sa táto krvavá „babská jazda“ ukáže už 14. júla 2021.

Novinka sa môže pochváliť skvelým hereckým obsadením, v ktorom nájdeš známe mená ako Karen Gillan (Avengers: Endgame), Lena Headey (Game of Thrones), Carly Gugino (San Andreas), Michelle Yeoh (Strážcovia Galaxie 2), Angely Basset (Black Panther) a Paul Giamatti (12 rokov otrokom). Do režisérskeho kresla zasadol menej známy Navot Papushado, ktorý má na svojom konte prevažne hororové výtvory.

Trailer k akčnému filmu Gunpowder Milkshake:

V hlavnej úlohe sa predstavila talentovaná Karen Gillan stvárňujúca postavu Sam – mladá nájomná vrahyňa, ktorá bola vychovaná nebezpečným zločineckým syndikátom známym len ako The Firm. Okrem toho je dcérou elitnej vrahyne menom Scarlet, ktorú si zahrala Lena Headey.

Jablko nepadlo ďaleko od stromu a Sam ide v stopách svojej matky. Snaží sa získať rovnakú reputáciu a začína pracovať pre syndikát The Firm, ktorý však nehrá podľa pravidiel. Po únose a ohrození života nevinného 8-ročného dievčaťa je Sam odhodlaná otočiť zbraň proti vlastným šéfom, ale sama to nedokáže. Preto spája sily so svojou odcudzenou matkou a tromi ďalšími ženskými zabijakmiAnnou May (Angela Bassett), Florenciou (Michelle Yeoh) a Mathildou (Carla Gugino). Takýto nabitý ženský káder predstavuje pre všetkých nepriateľov obrovské problémy a stúpenci syndikátu si budú musieť dávať veľký pozor.

Je taktiež skvelé vidieť, že Gillan dostáva viac hlavných úloh vo väčších projektoch. V súčasnosti je hviezdou iného akčného filmu Shelly, ktorý má mierne komediálny nádych. To však nie je všetko a herečku uvidíš aj v očakávaných MCU filmoch Strážcovia Galaxie 3 a Thor: Love and Thunder, v ktorých si opäť zahrá postavu Nebuly.

Gunpowder Milkshake trailer poster
Zdroj: joblo.com

Čo hovoríš na oficiálny trailer k filmu Gunpowder Milkshake, ktorý uvidíš na Netflix už začiatkom leta? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -