CosplayOstatné

Tieto kamarátky sa každoročne prezliekajú za rozličné verzie rovnakých celebrít!

Halloween. Obľúbený americký sviatok, ktorý sa spája so strašidelnou atmosférou, cukríkmi a kostýmami. U nás sú síce zaužívané Dušičky, no aj tak sa veľmi radi zúčastňujeme rôznych halloweenskych párty a akcií. Treba si však uvedomiť, že kostým na podobnú akciu nemusí byť nutne požičaný z požičovne kostýmov. Aby ste na každej párty zažiarili, potrebujete dať svojmu kostýmu poriadne kreatívny nápad! Práve kreativitou sa môže pýšiť Jamie Bell a jej skupina kamarátok, ktoré sa každoročne prezliekajú za rozličné verzie rovnakých celebrít. Túto tradíciu držia už 8 rokov a my dúfame, že s tým tak skoro neseknú. Ako sa tieto šialené baby spoznali?

Dievčatá bez kostýmov

Dievčatá bez kostýmov, Zdroj: nerdism.com

Rozličné verzie rovnakých celebrít?

Táto skupina siedmych dievčat sa vôbec po prvýkrát stretla na módnom fotení pre modelingovú agentúru, prezradila Jamie v rozhovore s portálom Bored Panda. Vraj však nedokázali zniesť správanie svojho šéfa a tak z agentúry v priebehu dvoch týždňov všetky poodchádzali. Od tej doby sa stali najlepšími kamarátkami! Dievčatá si inšpiráciu pre ich kostýmy hľadajú na reddite. Najprv si zvolia toho správneho herca a neskôr si vyberú jeho postavy. Jamie taktiež prezradila, že už majú postavy zvolené na najbližších 25 rokov! O konci vraj budú rozmýšľať až keď to dotiahnú na The Ellen Show. Veríme teda, že sa im to už čoskoro podarí!

Od Johnnyho Deppa, cez Robina Williamsa až po Toma Hanksa. Skupina dievčať si samozrejme každoročne spraví spoločnú fotku, ktorá sa aspoň na pár dní stane hitom internetu. Od začiatku ich tradície zatiaľ vynechali iba rok 2017, kedy boli najlepšie kamarátky odcestované v štyroch rôznych krajinách. Sľúbili však, že žiaden iný rok už nevymeškajú. Pod článkom teda nájdete galériu ich spoločných fotiek, ktoré jednoducho musíte vidieť!

Tak čo, vy už máte zvolený kostým na tohtoročný Halloween? Za akú postavu pôjdete?

Zdroj: nerdism.com, demilked.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár