Do hry Call of Duty: Warzone už dnes príde Halloween, nebude chýbať SAW ani Leatherface

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Halloween v hre Call of Duty: Warzone

Už dnes sa môžeme tešiť na Halloween v hre Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Modern Warfare. Spoločnosť Activision a vývojárske štúdio Infinity Ward potvrdili halloweensky event ako súčasť 6. sezóny, ktorý nesie názov The Haunting of Verdansk. Event bude limitovaný, aktualizácia príde už dnes (20. októbra) a strašiť nás bude až do 3. novembra.

V čase vzniku tohto článku Activision zatiaľ nepotvrdil presný čas začiatku eventu, no nepochybne príde už v najbližších hodinách. Na čo sa teda môžeme tešiť? Súčasťou hry sa stanú napríklad hororové série SAW a Texaský masaker motorovou pílou. Chýbať nebude ani nočná verzia mapy Verdansk. Poďme si to ale rozobrať na drobné.

Event The Haunting of Verdansk bude po celé trvanie obsahovať špeciálny odmeňovací systém “Trick or Treat”. V špecifických častiach mapy Verdansk nájdeme krabice plné lootu, obsahovať budú napríklad holografické hodinky, charmy, nálepky, spreje, animované bannery alebo emblémy. Tešiť na môžeme aj na špeciálne skiny na zbrane či sekáčik miesto noža.

Na zakúpenie budú dostupné SAW bundle a Texas Chainsaw Massacre pack, ktoré obsahujú skiny z filmov SAW a Texaský masaker motorovou pílou. Ak ste niekedy túžili svojich nepriateľov zabíjať v podobe Billy the Puppeta alebo Leatherfacea, teraz máte jedinečnú príležitosť. Každý z týchto packov bude obsahovať aj rôzne iné bonusy, ktoré s filmami súvisia.

Call of Duty: Warzone
Zdroj: callofduty.com

Nočná mapa Verdansk a zombie mód

Halloweensky event samozrejme nebude obsahovať iba kozmetické vylepšenia. Dočkáme sa totiž doslova hororovej hrateľnosti. Mapa Verdansk bude obsahovať nočný variant, v ktorom nás budú strašiť rôzne hrozivé elementy a prvky. Úplne novým módom bude Zombie Royale, ktorý v hre pobudne do 3. novembra. Stále sa bude jednať o Battle Royale formát, no tentokrát budú mŕtvi hráči môcť využívať nadprirodzené sily proti živým hráčom, stanú sa nemŕtvymi.

Pokiaľ nehrávate Battle Royale mód Warzone a ste viac fanúšikmi multiplayer módu v hre Call of Duty: Modern Warfare, aj pre vás si vývojári niečo prichystali. Presnejšie limitované módy – Juggernauts and Sniper Rifles – a pokiaľ Operátor získa tri zabitia, jeho hlava sa premení na veľkú tekvicu. Áno, naozaj.

Zahráte si už dnes Halloween v hre Call of Duty: Warzone? Ak áno, tak sa vidíme na mape Verdansk!

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -