Výber tých najočakávanejších halloweenskych aktualizácií v hrách

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Halloweenske aktualizácie v hrách

Halloweenske aktualizácie v hrách – Október je začiatok Halloweenu, čo znamená, že je čas pripraviť sa na začiatok tematických udalostí v našich obľúbených hrách. Od Apex Legends cez Call of Duty až po Star Wars Battlefront II – počas tohto mesiaca sa toho deje veľa. Vybrali sme teda pre vás zopár aktualizácií, ktoré zhrnul portál GameSkinny.

Cheateri v overwatch
Zdroj: digitalspy.com

Apex Legends – Fight or Fright

Temnota zostupuje na King’s Canyon s Fight or Fright Collection Event.

Zažite Kings Canyon v noci, keď skočíte do vzrušujúceho nového limited-time módu Shadowfall, kde záhadná postava prinesie jeho zvrátenú verziu hry Apex, ktorá premení legendy na nemŕtvych. Navyše získate strašidelne skiny a ešte viac vecí, keď sa pripojíte k tieňom.

League of Legends – The Harrowing 2019

Harrowing je v podstate klasikou v League of Legends.

Je to každoročný strašidelný event, ktorý sa spája s tradíciou hry, zo zameraním na Black Mist a samozrejme, smrťou. Pretože je to Halloween. Veľkým zvykom v The Harrowing sú zvyčajne špeciálne skiny postáv, rôzne wardy a veľa ďalších doplnkov, ktoré vás dostanú do ducha Halloweenu.

Overwatch – Halloween Terror

Blizzard ešte neoznámi nič o udalosti Overwatch Halloween 2019. Ale s hrou prichádzajúcou na Nintendo Switch sa môžete staviť, že vymyslia niečo, aby sa všetkých opäť nalákali do hry.

Pokémon GO – Halloween 2019

Videli sme, že Gen V sa v tomto roku konečne predstavil v Pokémon GO, generácii s veľkým podielom jedinečných typov duchov, ale Niantic zatiaľ neuviedol, čo môžeme očakávať od Halloweenu v tomto roku. To však nie je úplne prekvapujúce. Halloweenská akcia Pokémon GO sa (ak to bude ako naposledy) uskutoční až neskôr v októbri, takže zostáva nám ešte nejaký čas.

hra pokemon masters
Zdroj: imore.com

Call of Duty – Halloween 2019

Rovnako ako môžeme každý rok počítať s novou hrou Call of Duty, môžeme tiež počítať s udalosťou Call of Duty Halloween. Iba že…

Activision ešte žiadnu neoznámil. Či tak alebo onak, zvyčajne zahŕňajú to isté: nové vzhľady, stickery a výstroj, všetko sa podarilo dosiahnuť konkrétnou úrovňou a dokončením určitých misií.

Star Wars Battlefront II – Halloween Event

Tento rok sa uskutoční event Star Wars Battlefront II Halloween. Na oficiálnom Twitter účte EA Star Wars sa event začne 23. októbra a končí 31. októbra. Táto udalosť síce nebude obsahovať démonov alebo duchov, ale umožní hráčom získať 2x viac EXP za celé obdobie. To zahŕňa všetky herné módy. Event sa bude sústreďovať okolo lovu Ewokov na Endore, ktorý bude prekvapením, že bude v noci.

Zdroj: gameskinny.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -