Halloween sa blíži a my vieme, akých noviniek sa dočkáme v tých najpopulárnejších hrách!

Nenechajte si ujsť

Halloween je tu už čoskoro a oslavovať ho nebudeme len v realite, no aj v hrách. My už vieme, čoho sa zrejme dočkáme v hrách ako Fortnite alebo Overwatch! Užijeme si len nové skiny a iné vizuálne zmeny, alebo prídu aj super eventy?

Tešte sa! – Halloweenske eventy v hrách

Medzi hráčmi je Halloween obľúbený asi tak, ako v Amerike. Prečo? Práve v tento deň prichádzajú do hier tie najzábavnejšie eventy a najbláznivejšie skiny. Na mnohých sa dobre zasmejeme, iné nám zas do hier prinášajú skvelé zľavy alebo vylepšenia. My sa teraz poďme pozrieť na to, aké aktualizácie čakáme na tohtoročný sviatok.

Fortnite

Najpopulárnejšia hra súčastnosti bude mať dostupné nové tematické skiny. Ja osobne si však myslím, že to nebude jediná vec, ktorá nás na Halloween od Epic Games čaká. Toto štúdio je známe tým, že obľubuje veľké eventy v hrách a myslím si, že nás neminú ani tento rok. Z predbežných leakov, ktoré sa šíria internetom však vieme, že si budeme môcť zakúpiť niekoľko skinov a jeden emote.

 Hearthstone

Obľúbená kartová hra Hearthstone nám tento rok taktiež prináša niečo nové. Je tým akcia „Hallow’s End„, ktorá je naplánovaná na 17. októbra a trvať bude až do konca mesiaca. Cez event dostaneme zadarmo kartu Golden Witch’s Cauldron. Taktiež tu bude mnoho ďalších vymožeností ako aj to, že sa spustí predaj nového Paladina. Takže hráči HS sa určite majú na čo tešiť!

halloween eventy
Zdroj: news.blizzard.com

Overwatch

Overwatch prichádza taktiež s veľkým eventom, aj keď pre zarytých hráčov to zrejme nebude nič nové. Taktiež sú pre nás pripravené, asi ako v každej online multiplayer hre, nové skiny ako aj spreje a emoty. Event s názvom Halloween Terror je tu už tretím rokom a príbehovo na seba nadväzuje. No podľa informácií, ktoré sa dostali na internet, by sa tohtoročný event od minulého príliš líšiť nemal. My však dáme Blizzardu šancu a budeme veriť, že si pre nás pripravil ďalšiu skvelú akciu. Event je dostupný od dnes až do konca mesiaca.

Hrávate online hry? Čo hovoríte na Halloween eventy, ktoré nás čakajú? Napíšte nám do komentárov, na ktorý sa najviac tešíte!

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah