Halloweenske video predstavilo nové príšery z druhej série seriálu Zaklínač

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nové príšery v seriáli Zaklínač

Nové video od Netflixu nám predstavilo dve príšery, ktoré môžeme očakávať v druhej sérii seriálu Zaklínač. Hlavná postava Geralt je Zaklínačom, ktorého práca (či skôr poslanie) je bojovať s rozličnými príšerami. Prvá séria tohto seriálu s ôsmymi epizódami sa objavila  minulý rok a je veľkým hitom. Seriál Zaklínač je založený na poľských románoch  od autora menom Andrzej Sapkowski.

Čo vieme o prvej sérii?

Geralt z Rivie (Henry Cavill) pôsobí v krajine s názvom Kontinent, ktorý pripomína Európu v stredoveku. Je Zaklínačom – vzácnym zmutovaným človekom s nadprirodzenými schopnosťami, ktoré im umožňujú zotročiť či zavraždiť mnohé príšery. Tie ničia dediny a zabíjajú ľudí a práve Zaklínači obyvateľom pomáhajú pred skazou a záhubou. Ako si však sám Geralt myslí, niektoré príšery majú ďaleko od zla, ktoré dokáže napáchať človek.

zaklínač yennefer geralt ciri
Zdroj: superherohype.com

V prvej sérii sledujeme jeho príbeh zároveň s dvoma ďalšími časovými a postavovými líniami. Spoznali sme princeznú Cirillu, ktorá unikla zo svojho kráľovstva, aby naplnila svoj osud a hľadá Geralta, ktorý jej má pomôcť. Druhou postavou je čarodejka Yennefer – spočiatku škaredá a nešikovná, no pomocou operácie a čarov sa z nej stala mocná a krásna čarodejka, ktorá si Geralta omotáva okolo prstu.

Video ukazuje nové príšery

Kvôli Halloweenu Netflix vydal video, v ktorom sa objavujú rôzne príšery zo seriálu Zaklínač. Krátke video funguje ako montáž úryvkov z predošlých a nadchádzajúcich epizód, v ktorých sa príšery objavujú. Netflix varoval divákov, aby pozorne video sledovali pre skryté poklady. Ukázal nám totiž dve nové príšery, ktoré na nás a na Geralta čakajú v druhej sérii. Spozorujete, ktoré dve to sú?

Bez akýchkoľvek spoilerov sú vo videu nováčikovia ukázaní: akási zmes paličiek či chápadiel s jedným okom, ktorú môžete vidieť v pätnástej sekunde videa a zmes troch kostlivcov v jednu príšeru, ktorá sa objaví v tridsiatej sekunde. Zatiaľ nevieme, či sa s týmito príšerami vôbec Geralt stretne, alebo ich spozná práve iná postava zo seriálu. Dá sa povedať, že video nám zanechalo snáď viac otázok, než odpovedí.

Určite to však pôsobí ako lákadlo a my sa už nevieme dočkať, čo všetko nám druhá séria prinesie. Nové príšery, nové dejové zvraty, odpovede na otázky, ktoré nám v hlavách zanechala prvá séria… To všetko a omnoho viac si pre nás druhá séria Zaklínača chystá. Musíme si na ňu však ešte počkať.

Zachytili ste dve nové príšery vo videu? Čo čakáte od druhej série Zaklínača? Odpovede nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -