Halloweensky špeciál 2019

halloweensky-special
Halloweensky špeciál 2019

Jeseň. Najobľúbenejšie ročné obdobie všetkých, ktorí majú radi strach a chladivú atmosféru. Prečo? No predsa lebo je Halloween! Sviatok všetkých milovníkov hororov, strašidelných príbehov a zimomriavok po celom tele. Tekvice, čarodejnice, duchovia a pekelná hostina je už tu, a preto sme si pre Vás niečo pripravili. Naša redakcia miluje Halloween rovnako ako Vy, a preto Vám ho chceme spríjemniť. Preto sme pre Vás pripravili Halloweensky Špeciál!

Pripravte si horúcu čokoládu alebo čaj a pohodlne sa usaďte. Od 24. októbra až po Halloween, teda 31. októbra 2019, máme pre Vás každý deň pripravený špeciálny článok. Pozrieme sa spolu na najlepšie horory, predstavíme halloweenske filmy a budeme sa spolu báť, a smiať. Každý deň odomkneme unikátny článok. Zostaňte teda naladení na REWIND.sk a každý deň si prečítajte, čo sme pre Vás pripravili. Nech žije Halloween!

 

Tématický obsah z Halloweenskeho špeciálu nájdeš tu:

top 10 knih stephena kinga

TIP na seriál: American Horror Story 1984

Horory na Netflixe

Kvíz

Obsah bude pribúdať každý deň počas obdobia 24. 10. až 31. 10. 2019.

Kedy príde ďalší obsah?

Nový obsah pridávame každý deň počas Halloweenskeho obdobia. To znamená, že už zajtra tu pribudne ďalší špeciál venovaný halloweenskej tématike.

Na aký ďalší špeciál sa môžem tešiť?

Máš rád vianoce? Tak sa teš, že v decembri pre teba pripravíme “naložený” vianočný špeciál! :))