Dostali sme prvú krátku ukážku k hranému seriálu Halo. Adaptáciu hernej série uvidíme na Paramount+

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Fanúšikovia vesmírnej hernej série s ikonickým Master Chiefom sa konečne dočkali. Hraný seriál Halo odhalil prvý teaser trailer, ktorý nepriamo prezrádza dôležitú informáciu. Produkcia je v plnom prúde a celú sériu uvidíme na streamovacej platforme Paramount+ už v roku 2022.

Franšíza Halo sa rozrastá o úplne nový celok, ktorý si v posledných rokoch prešiel neľahkým produkčným obdobím. Pôvodne mal debutovať na platforme Showtime, no tvorcovia nakoniec presedlali k zvučnejšiemu menu. Paramount+ je stále síce nováčikom medzi filmovými streamermi, avšak filmové štúdio Paramount sa za nováčika určite považovať nedá.

Prvý teaser trailer k hranej sérii Halo:

Krátka ukážka vo všeobecnosti neodhalila nič podstatné a videom nás sprevádza len zjazvený chrbát herca bez tváre. Na ďalšom zábere vidieť verziu známeho brnenia z hry, ktoré na svojom tele nosí spomínaný Master Chief. Ako prídavok k tomu počuť hlas operátora so slovami „Vitaj späť, Master Chief“ a vždy epický gregoriánsky chorál v pozadí, ktorý dodáva tejto krátkej ukážke skvelú nostalgickú atmosféru. Hlas umelej inteligencie znie veľmi povedome a patrí pôvodnému hlasovému asistentovi A.I. Cortana, ktorému hlas v hernej sérii prepožičala Jen Taylor. V hlavnej úlohe Master Chiefa sa predstaví herec Pablo Schrieber (Dokonalá lúpež).

V sérii taktiež účinkuje Natascha McElhone v úlohe Dr. Halsey, geniálnej vedkyne sparťanských supervojakov. Spoločne s ňou uvidíme na malých obrazovkách aj hercov ako Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Grey, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Muprhy a Danny Sapani. Séria je nastavená na premiéru v priebehu budúceho roka, ale presný dátum stále nepoznáme. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie dôležité informácie z tejto lákavej sci-fi novinky by sa mohli dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Páčil sa ti prvý teaser trailer k hranej sérii Halo? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -