Tretia séria Halt and Catch Fire – PC Rebeli na stanici AMC

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Stanica AMC sa nám začiatkom októbra rozhodla spríjemniť sychravú jeseň treťou sériou dramatického seriálu Halt and Catch Fire – PC Rebeli. Sledujte každý štvrtok na AMC o 21:15 hod..

Halt and catch fire

Čo sme doposiaľ mohli vidieť?

V prvej sérii sme mohli vidieť začiatky firmy, ktorá sa venovala klonovaniu IBM počítačov v Texase. V druhej sérii vidíme ich start up. A v tretej vidíme ako sa už zabehnutá firma Mutiny sťahuje preč do Silicon Valley s cieľom dostať na vysoké priečky v IT biznise. Podarí sa firme preraziť vo veľkom aj v krajine kde nemajú sľúbenú ružovú budúcnosť?

Halt and catch fire

Čo Nám prinesie tretia séria Halt and Catch Fire?

Donny a Cameron budú mať rôzne plány ako zlepšiť štart na novom mieste. No efektivite ich spoločnej práci budú škodiť noví spolupracovníci a problémy vo vzťahoch. Ako sa to bude vyvíjať a podarí sa firme vzrastať až k vytúženému cieľu? To uvidíme v tretej sérii seriálu Halt and Catch Fire – PC Rebeli, ktorá má desať dielov.

Halt and catch fire

Tvorcovia tretej sezóny si od pokračovania sľubujú veľa a tvrdia, že nové časti by mali seriál posunúť o level vyššie v porovnaní s minulými sezónami.

Halt and catch fire

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -