Filmy

“Han Solo bude najlepším Star Wars filmom vôbec” – tvrdí herec Woody Harrelson, ktorý v snímku očividne verí

Pravdepodobne jednou z najdôležitejších vlastností herca Woodyho Harrelsona je fakt, že po svojej debutovej role v seriáli Na zdravie unikol doživotiu hlúpych a obyčajných hereckých úloh. A od vtedy naozaj dokázal, že má na viac. V Hollywoode je celkom známy svojou všestrannosťou. Meno si pre seba spravil vďaka filmom ľud verzus Larry Flint, Pes lump a Táto krajina nie je pre starých. Samozrejem ešte nemôžeme zabudnúť na známy Zombieland seriál True detective. V nedávnej dobe sa herec dokonca začal zaujímať o žáner sci-fi. To môžme spozorovať na jeho práci v Hunger Games a nadchádzajúcej Planéte opíc.

Han Solo film je Woodyho ďalší krok

V skratke, pre Woodyho je možné všetko. Ak teda niečo označí za najhoršie či najlepšie, mali by sme ho brať vážne. Aj keď rozpráva o filmovej sérii tak monumentálnej, ako Star Wars. V nedávnom rozhovore Harrelson trochu rozprával o svojom názore na nadchádzajúci Han Solo film. Tam si zahrá mentora mladého protagonistu.

Han Solo Film

Herecké obsadenie nadchádzajúceho filmu pokope; Zdroj: facebook.com

Portálu Collider herec povedal, ako veľmi vo film verí a taktiež vyjadril svoju vďaku a rešpekt režisérom Philovi Lordovi a Christopherovi Millerovi:

Sú úžasní. Viete, film môže byť iba tak dobrý, ako jeho režisér (v tomto prípade režiséri). Ak sa pozrite na históriu tejto filmovej série, zistíte, že aj keď sú skvelé, pri niektorých sa až tak nepodaril scenár, pri niektorých zasa nezabodovali herci alebo nevyšla réžia. V našom prípade je to ale inak. My máme úžasných hercov, skvelých režisérov, dobrý scenár a naozaj si myslím, že spravíme najlepší Star Wars vôbec.

Vďaka hercovej pozitívnej minulosti bezpochyby vieme, že Harrelson do projektu vstúpi iba ak si ním je istý. Ak tento fakt skombinujeme s filmárskym umením Lorda a Millera (LEGO Film, 21 a 22 Jump Street) a príbehom jedného z najobľúbenejších rebelov kinematografie, tak sa zrazu Woodyho výrok nezdá až taký prehnaný. Herecký veterán bude určite slúžiť ako pevná časť tímu, na ktorého sa bude môcť zvyšok obsadenia spoľahnúť. Ehrenreich, ktorý si zahrá hlavnú postavu Hana, si možno pri natáčaní nájde aj skutočného mentora.

Do slovenských kín sa sólovka Han Solo dostane 24. mája 2018. Tiež sa už neviete dočkať? Veríte Woodymu, že skutočne pôjde o najlepší Star Wars film vôbec?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár