Názov filmu o Hanovi Solovi je spolu s menom postavy, ktorú si zahrá Emilia Clarke odhalený!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa bude volať film o Hanovi Solovi a postava, ktorú si zahrá Emilia Clarke?

Han Solo si teda už niekoľkými poriadnymi zmenami prešiel. Od zámeny režiséra, až po vystrihávanie rôznych hercov. V rukách má však teraz projekt Ron Howard, úspešný režisér, ktorý má na konte filmy ako Rush a Apollo 13. My teda dúfame, že sa Lucasfilmu spolu s ním, podarilo všetky problémy s ľahkosťou prejsť, a že zbytok natáčania dopadne v poriadku. Dnes však prichádzame so zaujímavými novinkami z filmu, keďže bol pravdepodobne odhalený jeho názov, spolu s menom postavy, ktorú hrá Emilia Clarke.

Ako teda určite viete, Han Solo film bude druhým mimo-epizódnym Star Wars anthology filmom. Názvy epizódnych filmov majú spoločné očíslovanie epizód a preto sa rozmýšľalo, či to anthology filmy budú mať podobné. Prvý v sérii bol Rogue One: A Star Wars Story, ktorý nám naznačil, že „Star Wars Story“ bude pod každým názvom. Vyzerá to teda tak, že to je naozaj pravda. Nový Lego katalóg s pripravovanými setmi má totižto v sekcii Star Wars názov nového filmu, a tým je: Han Solo: A Star Wars Story.

Odhalený názov filmu Han Solo: A Star Wars Story
Odhalený názov filmu Han Solo: A Star Wars Story; Zdroj: reddit.com

Samozrejme, oficiálne nič potvrdené nie je, no zvolenie tohto názvu je určite dobrá voľba. Je to jednoduché a všetkým obyčajným divákom, ktorý nesledujú filmové novinky to naznačí, o čo 25. mája 2018 pôjde. Pre všetkých Lego priaznivcov mám ešte jednu správu, Star Wars: The Last Jedi bude mať historicky najväčšiu a najťažšiu stavebnicu, ktorá bude odhalená už čoskoro. Druhým odhaleným názvom je teda meno postavy Emilie Clarke. Podľa najnovších informácií si Emilia zahrá postavu menom Kura. Kto však Kura je netušíme. Určite každý fanúšik sa však na túto postavu teší, už len kvôli castingu. Han Solo: A Star Wars Story momentálne pomaly dokončuje svoje natáčanie, takže tvorcom držíme palce, nech sa im film vydarí.

Čo vravíte na názov filmu o Hanovi Solovi? Kto si myslíte, že Kura vo filme bude? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah