Kto zabil Hana Sola? Nová teória naznačuje, že to vôbec nie je tak, ako to vyzeralo!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ak si myslíte, že Kylo Ren zabil Hana Sola, ste na omyle!

Star Wars teórie. Koho by nezaujímali? Čoskoro to budú dva roky, odkedy sme v kinách videli novú kapitolu najúspešnejšej filmovej ságy. Niektorí vychádzali s úsmevom, iní s plačom, no všetci s mnohými otázkami a teóriami. No a tie ani teraz neprestávajú. Práve teraz sa totižto fanúšikovia zamerali na niečo, čo doteraz preskakovali. Ak však tento článok už chcete zavrieť s tým, že to bude zase nejaká hlúposť, ste na omyle! Toto môže byť skutočne kľúčový moment pre celú novú trilógiu.

Fanúšikovia sa teda miesto babraním sa s Lukom a Rey začali zaujímať o najtragickejšiu smrť vo filme. Han Solo umrel. To už všetci vieme, všetci sme to videli. No bol to naozaj Kylo Ren, ktorý za to môže? Nová teória naznačuje, že nie. Tá nám totižto vraví, že to bol sám Han, ktorý takto pomohol svojmu synovi, aby neprešiel na temnú stranu. „Neviem, či mám na to dosť síl, pomôžeš mi?“ vraví Kylo pred osudnou smrťou. Han pravdepodobne vedel, že to nedokáže urobiť, no taktiež si uvedomil, že ak to nespraví, Snoke Kyla pravdepodobne zabije.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hh-zGP-LcQQ]

Han teda urobil čo mohol a pomohol svojmu synovi ostať na svetlej strane. Dokedy? Uvidíme. Každopádne, Han mal svojho syna priniesť domov a určite tomu týmto krokom pomohol. Vzbúri sa teda Kylo proti temnote a vráti sa k svojej mame Lei? Uvidíme. Každopádne, po tragickej smrti predstaviteľky Princeznej Lei, Carrie Fisher, kto vie, či sa takejto scény vôbec dočkáme. Scenáristi si totižto budú musieť poradiť inak, ak je táto teória pravdivá. Samotní tvorcovia totižto vravia, že Leia bola kľúčová pre epizódu IX. Scenáristi, nech vás sila sprevádza.

Čo vravíte na túto teóriu? Myslíte, že sa Han zabil sám, aby ochránil svojho syna pred temnotou? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -