LIVE koncert svetoznámeho hudobného skladateľa Hansa Zimmera sa blíži!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hudba je bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou filmu už od začiatku minulého storočia. Talentovaný skladateľ príbeh pochopí a jeho vážnosť, veselosť, či smútok divákovi pomôže lepšie pochopiť pomocou hudobných nástrojov. Prirodzene, tí najlepší z najlepších si dokázali vybojovať takmer až kultové nasledovanie obdivovateľov a fanúšikov. Medzi najznámejších skladateľov filmovej hudby našej doby patria John Williams, Ennio Morricone a bezpochyby Hans Zimmer. Obľúbenec mnohých filmových i hudobných nadšencov Zimmer však okrem iného tento rok opäť zavíta do Bratislavy! Už 2. júna vystúpi naživo s orchestrom a svojou kompletnou skupinou. Ako znejú detaily nezabudnuteľného vystúpenia?

hans zimmer bratislava 2017
Zdroj: bournemouthecho.co.uk

Hans Zimmer Bratislava 2017

Tento rok nebude prvý krát čo Zimmerova show Live on Tour zavíta na Slovensko. Toho koncertu sme sa dočkali ešte minulý rok. Pre tých z vás, ktorí však minuloročné vystúpenie zmeškali ide o skvelú príležitosť. Máte totiž možnosť objaviť hudbu muža, ktorý stojí za najväčšími filmovými hitmi histórie. Hans Zimmer je držiteľ Oscara, Zlatých Glóbusov, niekoľkých cien Grammy a množstva ďalších ocenení. Ide teda o jedinečnú príležitosť si na vlastné oči pozrieť na vlastné uši vypočuť tohto legendárneho skladateľa!

Minulý rok sa show dočkala vynikajúceho ohlasu verejnosti. Zimmer sa preto rozhodol vrátiť presne rok na to! K tohtoročnému vystúpeniu sa skladateľ vyjadril takto: „Počas turné sme si užili veľa skvelej zábavy a chceme si to všetci jednoducho zopakovať!“. A tak je tu Live on Tour 2017, počas ktorého 26 členný orchester a 20 členný zbor spoločne so skupinou Hansa Zimmera zavítajú opäť na Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Tentoraz nebude chýbať svetelná show, ktorú navrhol Marc Brickman.

hans zimmer bratislava 2017
Vskutku dychberúce vystúpenie by ste nemali zmeškať!; Zdroj: mersedes-benz-arena-berlin.com

Koncert je rozdelený do dvoch častí: V prvej zaznejú klasické hity z filmov ako Gladiátor, Leví kráľ či Piráti z Karibiku. V druhej si vypočujeme menej tradičné kompozície: z trilógie Temný Rytier alebo Počiatok. Taktiež stojí za zmienku, že v show sa objaví aj netradičné rockové prevedenie soundtracku ku filmu Počiatok!

Vstupenky na vystúpenie si môžete zakúpiť tu s cenou od 59€. Koncert sa odohrá 2. júna 2017 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tak ako minulý rok, aj tentokrát pôjde určite o nezabudnuteľný zážitok, ktorý by ste ako filmoví nadšenci jednoducho nemali zmeškať. Tak čo, pôjdete si vypočuť legendárneho hudobného skladateľa na vlastnú kožu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -