Hans Zimmer sa vracia do Bratislavy! Jeho show LIVE ON TOUR uvidíme už v júni 2017. Predpredaj vstupeniek je už zahájený!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ľutujete toho, že ste nemali možnosť, alebo ste nestihli vystúpenie Hansa Zimmera v Bratislave minulý rok? Nerobte si z toho ťažkú hlavu, legenda filmovej hudby Hans Zimmer sa vracia! Už 2. júna 2017 ho budeme mať opäť možnosť vidieť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Zimomriavky a nádherná show, predstavenie milovaných filmových soundtrackov, to všetko obnáša jeho koncert. Na jeho show LIVE ON TOUR 2017 sa teda po Austrálii a Novom Zélande pozrie aj so svojím orchestrom znova na Slovensko. 

Hans Zimmer Bratislava

Hans proste Slovensko miluje, a svedčí tomu aj to, že tu nahrával soundtrack k filmu Sherlock Holmes: A Game of Shadows. Miluje rómsku hudbu, a práve so slovenskými rómami nahrával tento soundtrack. Video o tomto skladaní si môžete pozrieť tu. Jeho vystúpenie sa bude opäť odohrávať na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, tak ako aj minulý rok. Veľa ľudí nebolo spokojných s ozvučením, ale aj tak sa jedná o nezabudnuteľný zážitok. Od zimného štadiónu však netreba čakať zázraky, v divadle by to vyzeralo hneď inak. Budeme mať možnosť počuť jeho najslávnejšie klasiky ako Piráti z Karibiku alebo Leví Kráľ, ale aj novinky ako The Dark Knight Rises, Inception alebo Interstellar. 

Vstupenky sa dajú kúpiť od dnes, 25. novembra na stránke predpredaj.zoznam.sk. Vidíme sa piatok, 2. júna 2017 ;)

Hans Zimmer Bratislava


Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -