Hans Zimmer zložil úvodnú znelku pre Netflix, ktorá sa bude premietať v kinách. Vypočujte si ju

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

♫Da-dum♫. Tak znie aktuálna znelka Netflixu, s ktorou sa pri ich originálnych filmoch, seriáloch a dokumentoch stretávame už nejaký ten piatok. Pokiaľ by ste sa však vydali do kina na nejaký originálny film od Netflixu, tak by ste toto intro nepočuli (a nevideli). Trvá totiž iba krátke tri sekundy.

Hans Zimmer zložil znelku pre Netflix

Do hry teda prichádza legendárny hudobný skladateľ Hans Zimmer, ktorý má na konte filmy ako napríklad Leví kráľ, Piráti z Karibiku, Gladiátor, Interstellar a desiatky ďalších. Teraz sa postaral o rozšírenú verziu Netflix témy, tak, aby sa mohla premietať v kinách. Krátky koncept ‘da-dum’ znelky natiahol na celých 16 sekúnd a využil pri tom celý orchester.

Predĺžená bola samozrejme aj vizuálna stránka tohto intra. Z krátkeho ikonického zvuku sa teraz stala epická znelka, ktorú by sme privítali aj priamo na Netflixe. Veríme ale, že sa ich originálne filmy budú do kín dostávať stále častejšie a častejšie, a že niekedy toto intro uvidíme aj u nás na Slovensku.

Prijali by ste novú znelku, ktorú pre Netflix zložil Hans Zimmer, pred každým originálnym filmom? Alebo vám pôvodné tri sekundy úplne stačia? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: reviewgeek.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -