Hans Zimmer sa vracia k superhrdinskému žánru! O ktorú tohtoročnú komiksovku sa postará?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hans Zimmer sa vracia k superhrdinom!

Klamali by sme, ak by sme nepovedali, že Hans Zimmer je momentálne najpopulárnejší filmový skladateľ na svete. Či už ide o jeho hudbu k Nolanovým filmom alebo animákom, každý fanúšik filmovej hudby sa má na čo tešiť. Všetci sa však asi zhodneme, že jeho najlepšie diela vznikli práve pri superhrdinoch. Jeho skladby nezneli veľmi tradične, a práve preto si jeho hudbu mnoho ľudí zamilovalo.

Vravíme tu napríklad o jeho niekoľko ročnej práci na trilógii o Temnom Rytierovi ale aj o jeho práci na novom DCEU alebo Amazing Spider-Manovi. Každý z vás si pri pomyslení na tieto komiksovky určite nejakú skladbu vybaví. Či už ide o jeho modernú Supermanovu tému, dravú a akčnú Wonder Woman tému, alebo práve tú temnú a smutnú Batmanovu. Na superhrdinoch však Zimmer pracoval niekoľko rokov a práve preto pred dvoma rokmi prehlásil, že si chce dať od nich pauzu. Nuž, vyzerá to tak, že pauza sa skončila.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=w4OdIOGBW2Q]

V rozhovore s Evanom Petersom (predstaviteľom Quicksilvera v X-Men univerze) o jeho najnovšom filme X-Men: Dark Phoenix, mladý herec prezradil, že veľká časť, prečo sa máme na film tešiť je práve hudba Hansa Zimmera. Po vyslovení jeho mena sa však trochu zarazil, keďže nevedel, či sa táto informácia mala dostať na verejnosť. Nuž, my sme veľmi radi, že sa dostala, keďže teraz sa je naozaj na čo tešiť. Dvojročná pauza Zimmera od superhrdinov sa teda končí, a my sme veľmi zvedaví, ako sa s jeho hudbou vyrovná skladateľovi Johnovi Ottmanovi, ktorý doteraz stál za najväčími X-Men filmami a práve on vytvoril ikonickú tému pre X-Menov. Filmová adaptácia tohto slávneho Marvel komiksu k nám príde už 2. novembra.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5l1cTVN8ht0]

Čo vravíte na Zimmerov návrat k superhrdinom? Ste radi, že si zvolil práve X-Menov? Tešíte sa na Dark Phoenix? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -