Vyšiel album Hans Zimmer – The Classics, najikonickejšie soundtracky prerobené do klasickejšieho štýlu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dúfam, že Hansa Zimmera predstavovať ani nemusím. Hudobný skladateľ, ktorého soundtracky pre filmy sú prosto legendárne. Urobil mnoho ikonických soundtrackov, napríklad pre Pirátov Karibiku, Levieho Kráľa alebo Gladiatora. Taktiež má na svojom konte novšie počiny, ako Interstellar, Inception alebo The Dark Knight Rises. Do Bratislavy zavítal minulý rok, a kedže sa mu tu asi zapáčilo, tento rok ho tu uvidíme znova. Viac a o tom TU. Hans rád spolupracuje s Christopherom Nolanom, a najbližšie ho budeme počuť v jeho novom filme Dunkirk. Škoda je však to, že Hans nadobro skončil s robením hudby pre superhrdinské filmy. Stihol však urobiť ikonické soundtracky pre Temného rytiera, Muža z Ocele ale aj Batman vs Superman, spolu s Junkiem XL.

Hans Zimmer- The Classics
Zdroj: amazon.com

Hans Zimmer – The Classics

Fanúšikovia Hansa Zimmera, majte sa na pozore! Dnes totiž vychádza album s názvom Hans Zimmer – The Classics. Ide o „klasickejšie“ covery a prerábky Zimmerových ikonických songov. Album si môžete zakúpiť napríklad na iTunes, s cenovkou 9,99 dolárov. Ak nieste rozhodnutí, či zainvestovať, alebo nie, môžete si vypočuť ochutnávku. Soundtrack Flight z filmu Man of Steel prerobený pianistom Lang Langom a huslistom Maximom Vengerovom. Alebo hlavnú tému z filmu The Dark Knight Rises pod taktovkou známej huslistky Lindsey Stirling. Tak čo, kupujete? ;)


Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -