Ostatné

Vyšiel album Hans Zimmer – The Classics, najikonickejšie soundtracky prerobené do klasickejšieho štýlu!

Dúfam, že Hansa Zimmera predstavovať ani nemusím. Hudobný skladateľ, ktorého soundtracky pre filmy sú prosto legendárne. Urobil mnoho ikonických soundtrackov, napríklad pre Pirátov Karibiku, Levieho Kráľa alebo Gladiatora. Taktiež má na svojom konte novšie počiny, ako Interstellar, Inception alebo The Dark Knight Rises. Do Bratislavy zavítal minulý rok, a kedže sa mu tu asi zapáčilo, tento rok ho tu uvidíme znova. Viac a o tom TU. Hans rád spolupracuje s Christopherom Nolanom, a najbližšie ho budeme počuť v jeho novom filme Dunkirk. Škoda je však to, že Hans nadobro skončil s robením hudby pre superhrdinské filmy. Stihol však urobiť ikonické soundtracky pre Temného rytiera, Muža z Ocele ale aj Batman vs Superman, spolu s Junkiem XL.

Hans Zimmer- The Classics

Zdroj: amazon.com

Hans Zimmer – The Classics

Fanúšikovia Hansa Zimmera, majte sa na pozore! Dnes totiž vychádza album s názvom Hans Zimmer – The Classics. Ide o “klasickejšie” covery a prerábky Zimmerových ikonických songov. Album si môžete zakúpiť napríklad na iTunes, s cenovkou 9,99 dolárov. Ak nieste rozhodnutí, či zainvestovať, alebo nie, môžete si vypočuť ochutnávku. Soundtrack Flight z filmu Man of Steel prerobený pianistom Lang Langom a huslistom Maximom Vengerovom. Alebo hlavnú tému z filmu The Dark Knight Rises pod taktovkou známej huslistky Lindsey Stirling. Tak čo, kupujete? ;)


About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár