Dostane hororová franšíza Happy Death Day ďalšie pokračovanie? Poznáme názov aj nové detaily

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Happy Death Day 3 (Všetko najhoršie 3) stále žije a režisér Christopher Landon prezradil niekoľko nových detailov o možnom pokračovaní, vrátane navrhnutého titulného názvu.

Tvorca zrežíroval pôvodné dva filmy z tejto zaujímavej hororovej franšízy v ohnutom časopriestore a je pripravený započať vývoj novej splátky. Podľa informácií má už detailne premyslený príbeh, ktorý by divákov zaviedol úplne iným smerom ako tomu bolo doteraz.

Happy Death Day 2U
movieweb.com

Uvidíme niekedy Happy Death Day 3?

Landon momentálne pripravuje uvedenie svojho nového filmu Freaky, ktorý konečne odhalil oficiálny trailer. Ten vyzerá naozaj zaujímavo a počas nedávneho rozhovoru sa režiséra opýtali aj na možné pokračovanie Happy Death Day 3.

„Myšlienka tretieho filmu nie je situovaná v tom istom dni, ak to považujete za spoiler. Momentálne nestojíme proti skutočne zložitým časovým slučkám. Ostatné filmy z tejto franšízy boli tvrdé, pretože boli zasadené do deja v ten istý deň, takže všetci museli vyzerať rovnako, byť rovnakí. Tento tlak je preč. Myslím, že vám môžem povedať aj názov filmu bez toho, aby som niekoho naštval. Nebude tam len číslo 3, ale nazýva sa Happy Death Day To Us.“

Happy Death Day 3
Zdroj: scifinow.co.uk

Projekt zatiaľ nie je pre Landona prioritou

Happy Death Day 2U (Všetko najhoršie 2) môžeme v očiach divákov považovať za úspech, avšak tomuto humornému hororu sa nepodarilo zarobiť toľko ako pôvodnému filmu zo série. To samozrejme spôsobilo spomalenie výroby tretej splátky a rovnakého názoru je aj Jason Blum. Takto doplnil Landon svoje slová:

„Momentálne je projekt druhoradý. Prial by som si, aby nebol a viem, že Jason Blum by to tak chcel tiež, ako aj Jessica Rothe. Myšlienku tretieho filmu som napísal pred nejakým časom. Myslím si, že sme z toho všetci nadšení, pretože je to iné ako v ostatných dvoch filmoch. Už len dúfať, že sa bude naša fanúšikovská základňa stále rozrastať a nakoniec sa vytúžené pokračovanie ukáže.“

Režisér ešte v minulosti uviedol, že filmu sa dočkáme len vďaka jednému jedinému spôsobu – ak by na palubu skočila streamovacia služba Netflix. Takéto niečo nie je určite vylúčené a nám neostáva nič iné ako počkať na ďalšie aktualizácie.

Čo hovoríte na príchod potenciálneho hororu Happy Death Day 3? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: empireonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -