Hardvérové požiadavky Cyberpunk 2077 prekvapili nejedného hráča. Zvládne ich vaše herné železo?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hardvérové požiadavky Cyberpunk 2077

Tretia epizóda streamu Night City Wire nám odhalila hneď niekoľko zaujímavých noviniek o najočakávanejšej hre tohto roka. Poľskí vývojári z CD Projekt Red diskutovali o rôznych gangoch, na ktoré narazíme počas našich potuliek mestom Night City. V neposlednom rade však ukázali minimálne a odporúčané hardvérové požiadavky Cyberpunk 2077 pre hráčov na osobných počítačoch.

Tie prekvapili nejedného hráča, pretože nie sú vôbec náročné. Hra síce pobeží aj na pevnom HDD disku, no vývojári ju odporúčajú inštalovať na SSD. Minimálne systémové a hardvérové požiadavky vyžadujú grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 780 3GB a procesor Intel Core i5-3570K alebo ich ekvivaletny od AMD. S tým by veľa hráčov nemalo mať problém. Kompletný rozpis požiadaviek nájdete na obrázku priloženom nižšie.

Cyberpunk 2077
Zdroj: CD Projekt Red

Vyzerá to tak, že všetky tie odklady dátumu vydania zabezpečili excelentnú optimalizáciu. Či to tak naozaj bude sa dozvieme už 19. novembra 2020. Hru si zahráme na PC, PlayStation 4 a Xbox One. V deň vydania Cyberpunk 2077 však budú dostupné už aj konzoly novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X, na ktorých hru taktiež spustíme.

Čo hovoríte na hardvérové požiadavky Cyberpunk 2077? Spustí ich vaše herné železo? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -