FilmyNovinky

Režisér David Ayer už opäť naznačuje príchod filmu Harley Quinn vs. The Joker!

Režisér David Ayer nám opäť napovedá o svojom zapojení do projektu Harley Quinn vs. The Joker. Snímka bude pochopiteľne súčasťou stále rastúceho DCEU, pričom sme sa o nej dozvedeli prostredníctvom skorého úniku informácií o budúcich plánoch tohoto univerza. Film sa momentálne nachádza vo fáze skorého vývoja. Aj keď toho o projekte zatiaľ príliš veľa nevieme, už sme sa dozvedeli, že scenár napíše Glenn Ficarra. Podľa neho potom bude režírovať John Requa. A samozrejme, ako Harley a Joker sa opäť objavia Margot Robbie a Jared Leto.

Dlho očakávaný film Suicide Squad z roku 2016 v priemere obdržal vcelku negatívne recenzie. Väčšina divákov sa však zhodla, že herecký výkon nádhernej Robbie ako Harley bol jeden z málo vecí, ktoré si na snímke užili. Vďaka tomu sa dočkáme filmu Gotham City Sirens, kde bude mať táto herečka hlavnú úlohu. Okrem Harley sa v nadchádzajúcom projekte dočkáme aj Poison Ivy či Catwoman, ktoré si svoju novú tvár ešte zatiaľ nenašli. Režisérom sa má podľa dohadov stať ten istý David Ayer, ktorý mal na starosti Suicide Squad. Režisér však teraz verejnosť na svoj twitter upozornil z iného dôvodu.

Harley Quinn vs. The Joker

Už dlho počúvame tvrdenia, že Ayer bude súčasťou filmu Harley Quinn vs. The Joker. Realitu tieto dohady naberajú potom, ako režisér na svojom osobnom profile na twitteri opäť uverejnil fotku Harley a Jokera:

Fotka Harley vo svojom ikonickom kostýme so zamilovaným pohľadom smerovaným na Jokera v obleku sama o sebe nie je ničím zvláštna. Ak sa však pozrieme na Ayerov twitter, zistíme, že podobné zábery zdieľa už nejaký čas. Kuriózne k príspevkom ani nepridáva popis. Teória, že filmár touto cestou naznačuje svoju účasť na realizácii projektu Harley Quinn vs. The Joker je teda vcelku obstojná. Všetko sedí aj časovo, pretože práve teraz prichádza čas, kedy majú scenárista i režisér podpísať definitívnu zmluvu s štúdiom.

Mnoho informácií ohľadom tohoto projektu sa k nám zatiaľ nedostalo. My sa ale budeme snažiť vám poskytnúť čo najviac noviniek. Čo si však myslíte o súčasnom stave DCEU? Ste radi, že Ayer je aj naďalej súčasťou budúcnosti tohoto filmového univerza?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár