Harrison Ford v úlohe nového dobrodruha? Film Call of the Wild sa vráti ku koreňom herca!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezda Harrison Ford je v súčastnosti na veľmi dobrej ceste stať sa dôležitým článkom v pripravovanej adaptácii Call of the Wild. Herec si stále drží svoju úroveň a v posledných rokoch sme ho mohli vidieť hneď v niekoľkých kľúčových úlohách – Han Solo vo filme Star Wars 7 a Rick Deckard vo filme Blade Runner 2049. Teraz má pred sebou novú výzvu zo štúdia 20th Century Fox a tento zaujímavý projekt si určite nebude chcieť nechať ujsť.

Zdroj: brightcove.com

Kniha Call of the Wild (Volanie divočiny) bola napísaná legendárnym spisovateľom Jackom Londonom a pôvodne bola vytlačená v roku 1903. Ak Harrison Ford uzavrie dohodu ohľadom svojej novej postavy Johna Thorntona, tešiť sa môžeme na nové dobrodružstvo v podobe hľadania zlata v Klondike počas deväťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia. Rolu Thorntona si v minulosti skúsili už dvaja herci – Clark Gable v roku 1935 a Charlton Heston v roku 1972.

O čom je knižná predloha Call of the Wild?

Všetko krásne sa končí v momente, kedy sa hlavná postava dostáva na Aljašku. Zo svojim záprahom psov je nútený fungovať v prostredí, kde musí bojovať o prežitie každý jeden deň. Bez spánku a nulovej existencie sa musí predierať nástrahami, ktoré si pre neho pripravila matka príroda. Zažíva nebezpečné dobrodružstvo, ktoré miestami naberá mystické rozmery. V knihe sa nachádzajú vynikajúce detaily náročného života na Aljaške. Jeden z najpopulárnejších a najzaujímavejších dobrodružných príbehov v literatúre dostane filmovú adaptáciu modernej doby!

indiana jones 5 harrison ford
Zdroj: youtube.com

Na mieste režiséra by sa mal ukázať Chris Sanders (Krúdovci) a pracovať by mal zo scenára Michaela Greena (Logan). Produkcia začne svoju púť v septembri a preto je dôležité vyriešiť posledný kúsok hádanky. V projekte je taktiež zahrnutá aj spoločnosť Technoprops, štúdio so špeciálnymi efektami, ktoré v roku 2017 odkúpilo štúdio Fox. To znamená, že sa môžeme tešiť na poriadnu dávku vizuálnych efektov z divokého prostredia.

Veríme, že sa táto situácia vyrieši a Harrison Ford sa vo filme nakoniec objaví. Síce má na svojom zozname film Indiana Jones 5, o ktorom sme písali v predošlých článkoch, no takýto kúsok sa určite neodmieta. Ako to celé dopadne sa dozvieme až postupom času, a určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -