List z Rokfortu nám nepríde tento rok. Vydanie Harry Potter hry ‚Hogwarts Legacy‘ bolo odložené

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Harry Potter hra Hogwarts Legacy bola odložená

Portkey Games a Warner Bros. oznámili, že očakávaná Harry Potter hra Hogwarts Legacy nepríde tento rok. Do otvoreného RPG sveta Rokfortskej strednej školy čarodejníckej sa pozrieme až v roku 2022, presnejší dátum vydania zatiaľ nepoznáme. Titul jednoducho potrebuje viac času, čo po blamáži menom Cyberpunk 2077 plne rešpektujeme.

Po svojom predstavení sa Hogwarts Legacy nepochybne stala jednou z najočakávanejších hier roku 2021. Navštíviť čarodejnícky svet vo forme veľkého otvoreného RPG bolo snom väčšiny fanúšikov Harryho Pottera. A to hlavne kvôli tomu, že sme sa dodnes nedočkali úctyhodnej videohry z tejto franšízy. Teda až na hru Harry Potter a Fénixov rád s českým dabingom, tú milujeme…

Prečítajte si oficiálnu synopsu:

„Zažite nový príbeh odohrávajúci sa na Rokforte v 19. storočí. Vašou postavou je študent/ka, ktorý/á drží kľúč od starodávneho tajomstva, ktoré hrozí roztrhaním čarodejníckeho sveta na kusy. Nájdite spojencov, bojujte s temnými čarodejníkmi a rozhodujte o osude čarodejníckeho sveta.“

Vydanie je naplánované na platformách PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/Series S a Microsoft Windows. Tiež vás mrzí, že nám list z Rokfortu nám nepríde tento rok?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -