OFFOstatné

Navštívte svet čarov a kúziel: Uniknuté zábery z veľkolepej Harry Potter hry sa dostali na internet!

Fanúšikovia klasických kníh a legendárnych filmov o magickom svete Harryho Pottera by mali spozornieť! Čary a kúzla sa už v očakávanej blízkej budúcnosti dostanú do našich domovov. Síce nie oficiálne, ale naozaj sme sa práve dozvedeli detaily o pripravovanej hernej adaptácii z tohto sveta! Na internet sa dostali fotky a videá z pripravovaného titulu, ktorý podľa všetkého ponesie podnázov Magic Awakened. Ako zatiaľ vyzerá tajná Harry Potter hra? Pozrite sa na video!

Harry Potter hra

Originálne video, ktoré uniklo na internet, si pozrite na tomto odkaze.

Žiaľ, obzvlášť z YouTube už väčšina pôvodných ukážok z hry vymizla. Spoločnosť Warner Bros. totižto vôbec nie je rada, že zábery sa dostali pred oči miliónov divákov. S tým však prichádzajú dve dobré správy: zvyšné videá už pravdepodobne nebudú vymazané, a už vymazané videá nám potvrdzujú, že ide o skutočné zábery z pripravovanej Harry Potter hry. Naozaj to teda nie je len podvod. Na internete sa už strhla diskusia, z čoho vzišli malé detaily, ktoré nám hru ešte viac priblížili.

Ako hovorí vyššie vložený Tweet reportéra BBC a veľkého fanúšika čarov a kúziel, pripravovaná hra pravdepodobne ponesie plný názov ‘Harry Potter: Magic Awakened’. Žáner bude RPG. Mali by sme čakať, že nám bude k dispozícii open-world, čiže celkom obsiahla mapa, ktorú budeme môcť objavovať. Harry Potter hra vraj bude vývojárov stáť veľa peňazí a zaradí sa do kategórie AAA titulov. Po jej očakávanom úspechu taktiež môžeme čakať, že sa premení na sériu hier, ktorá sa bude postupne rozrastať.

Možno je toho zatiaľ málo, na každý fanúšik Harryho Pottera či hier je určite nadšený. Čo sa informácií týka, nevieme toho veľa. To je však pochopiteľné, keďže podľa plánu spoločnosti by sme zatiaľ ani nemali vedieť, že nejaká Harry Potter hra sa vôbec vyvíja. Je pravdepodobné, že si ju zahráme ako na PC, tak aj na konzolách. Budeme si môcť vytvoriť vlastnú postavu, objavovať Rokfort, učiť sa kombinácie kúziel či dokonca stretnúť Fantastické zvery.

harry potter hra

Zdroj: eurogamer.net

Tak čo na to vravíte? Pozdáva sa vám zatiaľ moderná Harry Potter hra? Na takéto niečo sme rozhodne neboli pripravení, preto nás zaujímajú vaše názory, ktoré nám môžete zanechať v komentároch!

Zdroj: eurogamer.net, reddit.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár