Nový promo obrázok odhaľuje vzhľad Ronina v Avengers: Endgame!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Začiatkom decembra ovládol internet prvý trailer na film Avengers: Endgame, ktorý si fanúšikovia tak krvopotne vybojovali. Veľa nám toho síce neukázal, no potvrdil jednu obľúbenú teóriu. Najlepšia časť traileru je predsa tá, v ktorej Black Widow navštívila Japonsko. Tam nachádza Clinta Bartona, ktorý v tej chvíli odpravil hneď niekoľko členov Yakuzy.

Luk a šípy však vymenil za katanu a bojové umenia, pričom ho pod prezývkou Hawkeye môžeme hľadať iba márne. Jeho novým pseudonymom je totižto Ronin, ktorému sme pred nejakým časom venovali aj samostatný článok. Otázkou však ostáva, čo ho doviedlo ku zmene jeho identity. Je možné, že jeho rodina neprežila Thanosove lusknutie?

Trailer na Avengers: Endgame
Zdroj: collider.com

Hawkeye ako Ronin na promo obrázkoch!

To sa pravdepodobne dozvieme až v apríli, kedy film Avengers: Endgame uvidíme. Dovtedy nám budú musieť stačiť trailery, promo obrázky alebo napríklad aj Lego sety. No a práve jeden z promo obrázkov vyplával na povrch, pričom by malo ísť o prvý oficiálny charakterový promo obrázok. Na ňom sa samozrejme nenachádza nikto iný, ako práve Ronin.

Na svojom Twitteri ho so svetom zdieľal používateľ s menom Daniel Richtman, na ktorého profile môžete nájsť aj iné podobné veci. Teraz je však reč o dvoch ilustráciach, ktoré nám ponúkajú bližší pohľad na postavu, zatiaľ čo druhý odhaľuje Roninov celý kostým. Čo hovoríte na Clintov nový účes?

Zároveň je naozaj zaujímavé, že prvý oficiálny promo obrázok z Endgame venovali práve tejto postave. Dúfame teda, že sa už čoskoro spustí lavína marketingu pre tento film a my si budeme môcť užiť prvé obrázky, fotky a podobné materiály. Pokiaľ by vám promo obrázkov nestačilo, naskytol sa nám prvý pohľad aj na postavu Mysteria z filmu Spider-Man: Far From Home, ktorého stvárňuje herec Jake Gyllenhaal. Pokiaľ vás jeho výzor zaujíma, stačí sa prekliknúť na tento odkaz!

Tak čo, ste spokojní s novým vzhľadom Hawkeya? Tešíte sa na jeho príbehovú linku vo filme Avengers: Endgame?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -