Prvý trailer seriálu Hawkeye nám ukazuje, že temná minulosť nás môže dostihnúť aj v čase Vianoc

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Marvel Cinematic Universe sa tento rok rozrástol aj do seriálovej sféry. Momentálne sa vysiela už štvrtý seriál What If…?, no my už sa môžeme tešiť na ďalší. Ním bude seriál Hawkeye, ktorý dnes dostal aj svoj prvý oficiálny trailer. Pre postavu to bude po zhruba desiatich rokoch pôsobenia v MCU prvý vlastný projekt, ktorý mu svojim spôsobom dá zrejme aj zbohom. A celé sa to ešte k tomu bude odohrávať vo vianočnej atmosfére.

Tešiť sa môžeme aj na veľa skvelých hercov. Opäť uvidíme herca Jeremyho Rennera (Clint Barton/Hawkeye), ktorému tentoraz bude pomáhať mladá Hailee Steinfeld (Kate Bishop). Obsadenie bude ďalej dopĺňať Alaqua Cox (Maya Lopez/Echo), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi), Tony Dalton (Jack Duquesne), Zahn McClarnon (William Lopez), Brian d’Arcy James (neznáma rola) a Florence Pugh (Yelena Belova).

Oficiálny trailer seriálu Hawkeye

Trailer začína takmer hneď akčne. Clint najprv konečne trávi čas so svojou rodinou v období pred Vianocami, no jeho minulosť ho dobehne. Z Clinta sa počas piatich rokov, keď sa jeho rodina vyparila, stal antihrdina Ronin, ktorý zabíjal členov gangov z kriminálneho podsvetia. Teraz si ale tieto gangy zrejme idú pre odvetu. Keďže sa dejovo seriál odohráva v čase Vianoc, aj trailer sa vezie v takejto atmosfére.

V traileri ale vidíme aj prvý stret Clinta s mladou nadanou lukostrelkyňou Kate Bishop. Tá sa mu zrejme rozhodne pomôcť. Ďalej v ukážkach vidíme kopec akcie, strieľanie, skákanie z budov a kopec rán, ktoré schytá aj Clint, aj Kate. Vidieť sme na chvíľu mohli aj psa známeho z komiksov, ktorý sa ukáže v seriáli – Lucky the Pizza Dog. V jednej scéne bolo vidno aj Mayu Lopez/Echo.

Hawkeye oficiálny plagát
Zdroj: marvel.com

Okrem zjavne komediálnych prvkov, ktoré môžeme vidieť napríklad v podobe muzikálu o Captainovi Americovi (Stevovi Rogersovi), vidíme aj mentorské prvky. Clint tam totiž učil Kate, ktoré šípy má použiť a ktoré nie, pretože sú príliš nebezpečné (a horšie než tie, čo vybuchujú). Okrem traileru ste si ale vyššie mohli všimnúť aj nový plagát, ktorý dnes taktiež vyšiel von.

Seriál si tematicky pozrieme v období vianočných sviatkov

Je jasné, čo nás na Vianoce čaká. Tento šesťdielny seriál si určite zachováva typický Marvel koncept, no s prvkami akcie, zábavy a Vianoc pôjde o naozaj zaujímavý projekt, na ktorý sa tešíme už teraz. Ak sa neviete dočkať rovnako ako my, zapíšte si do kalendára dátum 24. novembra 2021. Vtedy totiž seriál začne vychádzať a celý si ho stihneme pozrieť ešte v tomto roku.

Čo vravíte na tento prvý trailer seriálu Hawkeye? Tešíte sa na túto vianočnú akčnú marvelovku? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -