S trailerom na film Avengers: Infinity War prichádzajú otázky! Kam sa podel Hawkeye a prečo by sme ho v ukážke hľadali len márne?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po dlhých mesiacoch čakania sme sa včera konečne dočkali! Najočakávanejší film budúceho roka dorazil s prvým teaser trailerom. Na tejto krátkej ukážke si zamilujete jednoducho každú sekundu. Vidieť našich obľúbených hrdinov na jednom mieste v nás určite vyvoláva zimomriavky. Po prezretí prvého prínosu som sa im nevyhol ani ja a pustil som si ho hneď niekoľko krát. Avšak nebolo to len kvôli všetkej tej famóznej akcii a ešte kvalitnejšieho spracovania. Do oka mi totižto nepadla jedna z hlavných postáv celého Marvel univerza. Kam sa podel Hawkeye? Ak sa pozrieme lepšie, na listine hercov filmu Avengers: Infinity War sa meno Jeremy Renner nachádza, no v traileri sa neukázal.

Hawkeye v Avengers: Infinity War

Môžeme pokojne začať  tým, čo vieme. Na konci filmu Kapitán Amerika: Občianska vojna bol Clint Barton (Hawkeye) uväznený, spoločne so zvyškom tímu Cap. No je väzenie tým správnym miestom? Určite nie. Aj preto na úplnom konci vidíme, ako im na pomoc prišiel Kapitán Amerika. Čo sa ale stane potom? Táto udalosť bude pravdepodobne veľmi dôležitá, pretože by nám mohla vysvetliť, prečo sme sa dočkali smutnej absencie Hawkeyea v najnovšom prínose filmu Avengers: Infinity War.

Napriek tomu, že vidíme väčšinu Marvel hrdinov, po kope by sme ich hľadali len márne. Bude to samozrejme tým, že každý z nich bojuje na úplne inom mieste. Dôvodom sú kamene nekonečna, o ktorých si taktiež môžete prečítať na našej stránke. Thor sa nachádza so Strážcami Galaxie mimo našu planétu. Iron Man, Doctor Strange, Wong a Bruce Banner sa nachádzajú vo svete ľudí, kde im spoločnosť robí Spider-Man. Neunikol nám ani Kapitán Amerika, ktorý sa spoločne s Black Pantherom nachádza na území Wakandy.

Fotenie k 10. výročiu Marvel Studios; Zdroj: vanityfair.com
Zdroj: vanityfair.com

Po ich boku sa taktiež nachádza Bucky, Falcon, Black Widow, Hulk, War Machine, Okoye a spomínaný Black Panther. Človek by povedal, že práve táto partia „vyvolených“ bude tým pravým miestom, kde sa objaví náš Hawkeye. No v tom prichádza sklamanie, ani tam ho totižto nenájdeme. Môžeme si dokonca všimnúť aj postavu Scarlet Witch a taktiež Visiona v ľudskej podobe. Kde sa stala chyba? Bude Hawkeye len tretím kolesom na voze? Ja si to nemyslím a to určite ani vy.

Takže, kam sa podel Clint Barton?

Sme to ale špekulanti. Odpoveď môže byť pritom veľmi jednoduchá. Vo filme Avengers: Age of Ultron sa dozvedáme, že má Clint milujúcu rodinu a žije na malom pozemku ďaleko od všetkého nebezpečenstva. Zdá sa, že po udalostiach filmu Kapitán Amerika: Občianska vojna si to Hawkeye namieril priamo za rodinou a povesil svoj luk na klinec. No nič netrvá večne a nikto z nás neverí tomu, že nás tento zdatný lukostrelec navždy opustil. Nie je vylúčené, že sa ukáže v správny čas na správnom mieste, aby v príbehu pomiešal karty.

Šťastná rodina; zdroj: wikia

Vyššie v článku si môžete všimnúť zatiaľ jedinú fotografiu, ktorá nám zobrazuje postavu Hawkeya a upevňuje nás v tom, že táto postava bude taktiež bojovať proti Thanosovi. Prečo sa však neukázal v prvom teaser traileri je naozaj otázne. Aj preto si budeme ešte musieť nejaký ten piatok počkať, kedy k nám dorazí plný oficiálny trailer. V ňom, dúfam, uvidíme už všetkých bez akejkoľvek absencie. Tá je v tomto prípade neprijateľná, tak isto ako naša neprítomnosť 4. mája 2018 v kinách. Verím, že sa tam všetci vidíme a spoločne zhltneme najočakávanejší film všetkých čias.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -